Sayfa 1/419 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3345 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DOHOL Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas DOHOL Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

İlk yorum hayir gwtirir insALLAH.

Esas

0.72 ye kadar gerileme olabilir, ytd

4. Esas

Yeni sayfa uğur getirmesi dileğiyle çıkışın devam etmesi içiç 0.77 üzerinde kalmalı. 0.82 - 0.88 - 1.02 sıralı hedefler olur. 0.77 altı düşüş başlar. 0.73 altı stop loss olarak izlenmeli uzun vadede güzel getirisi olacağı sinyali güçlü durmaktadır netice itibarıyla Dirençler kısa vadede 0.79, 0.85, 0.92 ve güçlü şekilde “ 1.04 “ civarında. Uzun zamandan beri yatırımcıya çok üzüntü yaşattı zira bir zamanlar çok yukarılarda gezen bir senetti. 2006 senesinde 2.00 civarında idi tahmin edilemeyen zamanda 2.00 civarlarına patlama yapacaktır.

Esas

yeni başlık hayırlı olsun ağalar, baştaki 0 lar 1 hatta 2 ola tez vakte.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,134

Esas

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    0.72 ye kadar gerileme olabilir, ytd
    Hayırlısı hocam..1,5 da buradaydım..0,46 ya kadar indik yine buradaydım hatta alım bile yaptım..Beklemeye devam anlayacağınız..Yeniden 0,72 ye inerse biraz daha alırım..Acelemiz yok..8 senedir bu kadar siyasi baskıya batmadı akmadı kokmadı..Beklerim..Zararı azaltırım..Baktık uymadı kafama satar biraz beklerim..Bu kağıda baskıda yapsalar..Aşağıya da çekseler..Eninde sonunda 1 olacaktır..Ne zaman onuda biz bilmiyoruz..en iyi tahmini yapanın %20-%30 arası karı olur..

Yeni sayfa inşallah hayırlı ve uğurlu gelir..

Hepimize güzel, bol kazançlı bir hafta dilerim arkadaşlar..

Esas

ilk baslikta bizimde adimiz olsun..bende hurriyet var ama ayni grup

Esas

Ama bunu ben hep dedim, bunların ciğerini bilirim, teknik, temel kim aldı kim sattı hiç önemi yok istesinler İnan'ın bir çırpıda 2 de yaparlar, 3 de yaparlar yanlız istesinler, sadece şunu istiyorum, kimse bir rakam yazmasın, sadece bir süre muhabbet sitesi olarak kullanalım gülelim eğlenelim, yoksa halimiz harap, hatırlayın, T.P ihalesi dediler, 2.5/ 3 lerden bahsettiler, koç, Sabancı YÖK sollayacak dediler elimize verdiler Allah da onlara bu parayı yemek nasip etmesin ilaç alsın

benim hakımda böyle bir yorumda bulunmuşsun corwette....ben sana ne diyeyim artık...resmen bana bedua etmişsin...Tp ihalesini eğer alsaydı muhakak olumlu bir tepki verecekti en az %15 lik bir çıkış olacaktı...ama ne yazık ki olmadı...tıpkı trumpta söylediklerimizi söyledik olumlu etkilenir dedik...TP ihalesine girmediler hisse gevşedi ama trump kazandı o vakit de %15 civarlarında bir çıkışı gördü...TP ihalesine girmemeleri benim suçum değil...ben sadece gördüklerimi ve bu ışıkta olabilecekleri yazıyorum....

her inişte beni suçlaman ve bana bedua etmeni bende ALLAH a havale ediyorum...çok ilginç birisin dostum...hisse çıkarken yoksun ama biraz inerken hemen çenen açılıyor...hisse çıkarken ne yapıyorsun kimse bilmiyor ...ALLAH bilir belki de satıp sonradan topiğe inerek milletin moralini bozuyorsun ki çok düşsün sonradan da yerine koyasın...bu kadar vicdan yoksunu birinden ben herşeyi beklerim kardeşim...

seni bir daha beni kast ederek yorum yapmaktan men ediyorum...ağzına ve diline sahip çık ve insanların ahını alma yoksa sürekli ilaç almak sana nasip olur....

şimdi seni yönetime de şikayet edeceğim...

Sayfa 1/419 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •