Sayfa 124/174 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1385 madde; 985 - 992 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by nballi Yazıyı Oku
    Beklenti veya haberi anlayamadık hala?
    Sektörel mi özel mi?
    Bedelli mi yapılacak hissede? Bedelli oranı ne olur bu durumda?
    bedelli mi ufak bı lotun vardı onuda kaptırınca bedelli mi soohbeti çıktı çalıdibinde bekleyın dedık gecmıs olsun

Duhul
    Apr 2010
    İkamet
    Karakovan
    Gönderi
    5,234

Esas

Olasılıkları yazıyoruz yaranamıyoruz. Marsa kadar tavan tavan gidebilir de.. hiç şaşırmam. Ama taban taban verebilir de. Buna da şaşırmam.
    Gelirse 120 alıcı oluruz, giderse dostlar adına mutlu oluruz. Laf sokuşturanları ayrı tutuyorum çünkü onlar galipin adamları belli
    Saygılar..

3. Esas

Olasılıkları yazıyoruz yaranamıyoruz. Marsa kadar tavan tavan gidebilir de.. hiç şaşırmam. Ama taban taban verebilir de. Buna da şaşırmam.
    Gelirse 120 alıcı oluruz, giderse dostlar adına mutlu oluruz. Laf sokuşturanları ayrı tutuyorum çünkü onlar galipin adamları belli
    Saygılar..
    galip öztürkü borsadan tanırım bu hisseyide mardinin analizinden sonra almıştım yıl başından beri taşıyorum
    mepette ki zararı çıkarttım eğer alıcı bulursa iyi bir fiyattan satacağım ytd

Esas

Saygılar..
    he ıtıraf edıyorum ben galıbın sag koluyum forum forum gezıp dıyorum kı mıllete avgyo alın satmayın marsa gıdecek dıyorum banane kım ne alırsa alsın kım ne satarsa satsın ama olmayan bı seyı soylemıyorum bedellı olur mu bılemm bı sey dıyemem bu kagıdın patronunu zaten bılmeyen yok bılmeyen mepet sayfasına bakıp alsın satsın ama sımdı tavan gıderken hısseyı kotuleyen durduk yere laf cıkarmak en buyuk gunahtır

5. Esas

Şimdi yükselişe bakıyorum birde kap a düşen habere yok arkadaş bu haberle bu hisse %30 gitmez. Haber bahane mal çakmak şahane derse pazartesi ruhuna fatiha okuruz. Yok pazarteside en kötü ihtimalle yatay seyrederse o zaman çalı dibinde oturanların bir çayını içeriz. Velhasıl sabaha kadarda düşünsem pazartesiyi görmeden kendi aklım ile çözemicem bu yükselişi....

Esas

Saygılar..
    nballi kardeş;güzelsin hoşsunda ortalığı karıştırmasan daha bir hoş olacan.İfadene göre hisseni satmışın.Bizede bulunduğun hissende bol kazançlar dilemek düşer.Ancak bedelli deyip sonrasında ispat edemezsen insanlarda haklı olarak tepki gösterirler.YTD

Duhul
    Apr 2010
    İkamet
    Karakovan
    Gönderi
    5,234

Esas

Vayyy bi yazıma saldıran saldırana
    Demek ki satılmış kalemler iş başında...
    Kolay gelsin diyelim..

Esas

Vayyy bi yazıma saldıran saldırana
    Demek ki satılmış kalemler iş başında...
    Kolay gelsin diyelim..
    Beyefendi ben öğretmenim,gereksiz yazmanızın lüzumu yok..satılmış kalem lafını olduğu gibi size iade ediyor ve insanların günahını almayın.Ahiret var..YTD

Sayfa 124/174 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •