Sayfa 3/174 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1385 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    haber mi var ne oldu bir anda böyle..
    Gel gel operasyonu , Yen'i kurbanlar aranıyor....

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Tazser Yazıyı Oku
    Gel gel operasyonu , Yen'i kurbanlar aranıyor....
    bana da gel gel yapıyor gibi geldi.. zira hepi topu 100bin lotla 6 kademe kaldırmış...!!! dikkatli olmakta fayda yeni girmeyi düşünen arkadaşlar pimi çekilmiş bomba olabilir bilginiz olsun sonra elinizde patlamasın...!!! bizim de böyle bir günde vermişlerdi elimize...!!!!

Esas

Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    haber mi var ne oldu bir anda böyle..
    Herkese selamı var , atlayan varsa onada basayım diyor,

4. Esas

galip mi güven mi peh peh peh....

5. Esas

ne ala memleket aqw... yalandan hacimsiz 116 yı yak sonra gel millete 113 ten 114 ten döşe... spk da otursun şöyle yaparım böyle yaparım diye yazsın dursun....

6. Esas

en çok da neye kızıyorum biliyor musunz.. hani çıkıp tv lerde ben yokken feto şöyle yaptı böyle yaptı bakın benim hiçbir alakam yok deyip tokmakçılarıyla milletin anasını ağlatıp sonra benim hiçbir alakam yok diyor ya .... senin ben masumiyetine sssss diyesim geliyor

7. Esas

bazen biz hakediyoruz diyorum harbi bak.. 500 kağıt dururken gelip bugün buralardan mallanan yürek yemiş arkadaşları görünce .. hah diyorum şimdi oldu....!!! adamın sicili meşrebi belli ama sen gelip 116 gösterdi diye buralardan mallanabiliyorsan kusura bakma ama o zaman ağlamaya da hakkım/hakkımız yok...!!!!

8. Esas

ne güzel değil mi toplamda 200 bin alış girerek 1.09 dan 1.16 yı yak.. gel 1mlyn lot çak..!!! oh misss....

Sayfa 3/174 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •