Sayfa 1/174 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1385 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yeni başlıktan devam..

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

yeni baslik hayirli ve ugurlu olsun

Esas

Hadi ağa fetö kupasından önce hisse 3.75 sent şimdi ise 0.34 sent madem kumpas kalktı herşey çıktı ortaya sen kavuştun özgürlüğüne hisse niye bu fiyatta bununda açıkla hisseye kumpası kim yapıyor ben anlamadım

4. Esas

şahsi görüşüm haber gelmediği sürece bu bantlarda gezinir.. aşağı çok verme isteklisi değil gibi.. özellikle de avgyo da ben öyle gördüm teknik açıdan.. ama gitmeleri için küçük bir habere bakar yürür gider yoksa kim ne derse desin yolu çizen galip başkası değil ve en son gelen haberi pirimlemediler belkide aralığı bekliyorlardır sonuçta aralık sonuna kadar izin alındı diye haber yaptılar...!!!

Esas

Alıntı Originally Posted by scientificsolut Yazıyı Oku
    şahsi görüşüm haber gelmediği sürece bu bantlarda gezinir.. aşağı çok verme isteklisi değil gibi.. özellikle de avgyo da ben öyle gördüm teknik açıdan.. ama gitmeleri için küçük bir habere bakar yürür gider yoksa kim ne derse desin yolu çizen galip başkası değil ve en son gelen haberi pirimlemediler belkide aralığı bekliyorlardır sonuçta aralık sonuna kadar izin alındı diye haber yaptılar...!!!
    Haber nedir,
    Beklenen.

Esas

Arkadaşlar , Bu galip in duruşma ne zaman? Bilen var mı? Ya da adliyeden öğrenebilecek?

Esas

adam grubu rolantiye aldı , sıkılanlar sattıktan sonra mallar toplanınca umarım haftaya haberlerle yola devam...

Esas

Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    adam grubu rolantiye aldı , sıkılanlar sattıktan sonra mallar toplanınca umarım haftaya haberlerle yola devam...
    Merakımdan soruyorum ne haber bekleniyor, herkes haber bekliyor, beklenti bi haber yayınlasın da çıksın diyemi , yoksa bilinmeyen veya beklenen bir durum mu var ,

Sayfa 1/174 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •