Sayfa 3/322 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2573 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları T.A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    4,70 leri yoklayabilir, Citi boşuna toplamaz, biraz da maliyeti yüseltsin artık. 4,4X lı fiyatlara vermez artık diye düşünüyorum, dip yaptı gibi.
    ben sana demiştim ortak yabancı yüklü alacak diye...sebeplerini sıralamıştım sebep ne demiştin.....bu hafta teyidi olacak oluyorda....

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,765

Esas

Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ben sana demiştim ortak yabancı yüklü alacak diye...sebeplerini sıralamıştım sebep ne demiştin.....bu hafta teyidi olacak oluyorda....
    Kedi olalı bir fare yakaladınız, gerçi daha tam teyyid alamadık ama gidişat öyle gibi. Dolar, tahvil, altın, yurtdışı borsalarını hep iyi analiz ettiniz ama gübrede hep çuvallıyorsunuz ortak. Çünkü neye göre hareket ettiği beli değil.

Esas

Kedi olalı bir fare yakaladınız, gerçi daha tam teyyid alamadık ama gidişat öyle gibi. Dolar, tahvil, altın, yurtdışı borsalarını hep iyi analiz ettiniz ama gübrede hep çuvallıyorsunuz ortak. Çünkü neye göre hareket ettiği beli değil.
    spek faktörü var ortak..gübre fiyatlarının bu kadar fazla düşeceğini tahmin edemedim.......bu arada tkfen bizi yakalayacak izlenimi var...

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,765

Esas

BU Citi de harbiden batan geminin mallarını istiyor, ayıp yahu 1 milyona yakın mal aldı daha 10 kademe yapamadı.
    Az da 4,60-4,70 al da sahiplediğini bilelim.

Esas

4,57 anlık fiyatımız

Esas

4,57 anlık citi devam ediyormu acaba alımlara ?

Esas

BU Citi de harbiden batan geminin mallarını istiyor, ayıp yahu 1 milyona yakın mal aldı daha 10 kademe yapamadı.
    Az da 4,60-4,70 al da sahiplediğini bilelim.
    çünkü alıyor alta az kademe görünce yine verip alttan toplamanın yoluna bakıyor acelesi yokki bizim gibi adamların toplamayı biliyorlar

Esas

4,58 anlık citi devam demekkii

Sayfa 3/322 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •