Sayfa 2/226 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş.

1. Esas

bütün ürünleri yabancı para cinsinden alıp üstüne kar koyup türk lirasından sat para kazan biz de burda zarar edelim.......2011 de dolar 1.60 bimeks 2500-3000 aralığı arz et ......şimdi dolar 3.40 bimeks 0,92 bu nedir biri açıklasın ?

Esas

Bune ya ne diyeyim arkadas

3. Esas

benim merak ettiğim bir şirket durup dururken neden hisse geri alımı yapmayı düşünmüyoruz der?
    Zamanında alabiliriz demiş diye mi?
    Enteresan değil mi?
    Paniklemiş kitleyi daha dehşete düşürmez mi bu?
    Yokmu bir babayiğit sağlam yorum yapacak...

Esas

Amacı gayesi nedir?
    0,90 kuruşu da gördük.
    Ne yapmak ister?
    İhlaslar gibi mi olacak?
    Nasıl iştir bir sürü soru işareti yazıklar olsun ne diyeyim giren girdi...

Esas

Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Bütün yorumlar gitti sil baştan başlıyoruz...

Dikkatimi çeken üstadın da dediği gibi 25 temmuzdan beridir. Tera ve Emeklilik fonları satmış. Citi dahil herkes almış. Az kaldı. Uzaktan bir cisim yaklaşıyor.

tüm indikatörler sat gösteriyor.İşte tamda bu sebeple yükselecek.

Sonunda da Sabreden derviş demiş bakalım... Sabır sabır bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete of offfff

https://twitter.com/ertugangenel33/s...86051597205504 siz sanırım twitter'daki bu kullanıcısınız, yorumlar kopyala yapıştır derecesinde aynı çünkü. diğer grafiklere de baktınız mı peki ?

Esas

Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Amacı gayesi nedir?
    0,90 kuruşu da gördük.
    Ne yapmak ister?
    İhlaslar gibi mi olacak?
    Nasıl iştir bir sürü soru işareti yazıklar olsun ne diyeyim giren girdi...

Bir gayeleri yok, varsa da manipülasyon suçudur, biz olmadığına inanalım. Yatırımcı ilişkilerine hiç ulaşmaya çalışıp da ulaşabilen var mı ?

7. Esas

bu kağıtta teknik falan yok canları nezman isterse kaldırırlarbunlar resmen soyguncu

Esas

Baştan da dediğim gibi " Dikkatimi çeken üstadın da dediği gibi"diye başlamışım cümleye...Kopyala yapıştır yaptım artık teknik felan işlemiyor. Bir hissenin baskı altında tutulduğunu gördüm hızlı inişlerle kapanışlarını gördüm. Ama böyle yedire yedire devamlı inenine ilk defa denk geldim. Kayıplar büyüyor. 15 Temmuzdan sonra yalan vodafone haberi dışında hiç yukarı yapmadı...

Sayfa 2/226 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •