Sayfa 350/350 İlkİlk ... 250300340348349350
Arama sonucu : 2794 madde; 2,793 - 2,794 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    almanya
    Gönderi
    1,126

Esas

Alıntı Originally Posted by zortek Yazıyı Oku
    Adam olmasını bilmeyenler para kazansa ne olur. Terbiyesiz. Herşey burada açıkça yazılmaz.
    Sen kendin cal kendin oyna bencede sen para kazansan ne olur. Burada oynamasini bilmiyorsan git kumda oyna terbiyen bozulmasin ok bye

Sent from my SM-A510F using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by gencer40 Yazıyı Oku
    tahminimce spk bilançosunda 65 m cıvarı bir kar bekliyorum önemli olanda o bilanço ama bu grubun temettü vereceğini sanmıyorum baksanıza tahtanın içine ettiler oraklık satışları ile. bunların çevirdikleri alavereye şeytanın aklı ermez ittifakta aynı kmhl de adesede patonlardan kıvrak olanı oyun içinde oyun çeviriyo. ky kazıklamadan başka bi şey bilmezler hissyi spekle 9 tl de millete koyverdiler bedelsiz açıklıyo peşine 9 milyon 2,5 ortalama ile ky yine yıktılar.1,56 leri gördü vicdansızlık bu, forekste ky koruyolarmış yeminle forekste para kazandım petrolde burda gömdüler.geçen ramazanda bi yakalandım patronun oyunu ceza alması ile hakgetire girdikçe girdi.
    SPK ky falan koruduğuna inanmıyorum. sadce benim zararım 25000 tl patrona 25 000 ceza verdiler altı ay işlem ysağı ne olur o cezayla. noldu o haberle tahta ilk göçüşünü yaşadı. 25000 patronun aylık cep haşlığı bile değil. versen ne olur bize giren girmiş.bizim zarar ne olacak EY SPK KY falan koruma sen çek elini senin korumanı falan istemiyoruz.

YENİ GİRECEKLERE TAVSİYEM BU TÜR HAFİFTEN SAKALLI TİPLERE YAKLAŞMAMANIZ. ALMAYIN BÖYLE HİSSELERİ. BAKIN ADESENİN DEFTER DEĞERİ 3,97 İTTİFAKIN 6,90 CİVARI KMHL 7 TL CİVARI MA BAKIN BİR KURUŞ TEMETTÜ VERMİŞMİ 5 KADEME YUKARI ÇAK 7 KADEME AŞAĞIDAN AL KİMSEYE ZİRNIK YEDİRMEZLER. GİDİN UYGUN FİYATLARDA TEMETTÜ VEREN KURUMSALLAŞMIŞ ŞİRKETLERİ ALIN LİKİT OLAN HİSSELERİ ALIN BU TİP GRUPLARIN HİSSELERİNİ ALMAYIN DÜŞENİ KIRSADA ALMATIN TEKNİĞİ GÜZEL OLSADA ALMAYIN İYİ KAR AÇIKLASADA ALMAYIN. BAKIN BENİM ZARARIM 25000 1 YIL GEÇMİŞ SADECE ZARARIM OLAN KISIM LA DOLAR ALSAYDIM 37 000 TL VARDI BUNCA STRESE SIKINTIYA HİÇ GEREK YOKTU. ADAM SAKALLI HEMDE RAMAZANDA SOKTU BİZE HİSSELERİ NRDEYSE 1 YIL OLACAK SÜRÜNDÜKÇE SÜRÜNÜYO. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLİDR. BULAŞMAYIN
    sen teknosayı halk bankı ve THY yi inceledin mi? geçen yıl herkese giren girdi.

Sayfa 350/350 İlkİlk ... 250300340348349350

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •