Sayfa 2/290 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.

Esas

Buralardan dönmesi lazım,yoksa sıkıntı büyücek.
    Ytd.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Feb 2012
    İkamet
    Çaycuma
    Gönderi
    1,331

Esas

Alıntı Originally Posted by chievos Yazıyı Oku
    Buralardan dönmesi lazım,yoksa sıkıntı büyücek.
    Ytd.

bence o da sıkıntıyı buyutme peşinde .Yıllık blançolara daha çoook vakit var bunu sanki kullanmak istiyor hayırlısı YTD

Esas

Elindeklileri kaybettigi ile kalir bu fiyatlari ileride bulmak zor gorecegiz bakalim

Esas

Son bir hafta ve 1 aylık takasları atabilecek varmı acaba.Ak yatırım ve iş yatırımın hergün alımları vardı.dikkatimi çekmişti.ve gedik te ufakta olsa alıyordu.yabancı ,Oyak ve globalin satışlarını kimler karşılamış bi baksak.

Esas

bugüne kadar bu kağıttan anladığım gerçekten karı gördünmü satacan illaki alım fırsatı yine veriyor

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Dongfa61 Yazıyı Oku
    bugüne kadar bu kağıttan anladığım gerçekten karı gördünmü satacan illaki alım fırsatı yine veriyor
    Öyle de alım fırsatı beklerken bir haberle tavana yakalanırsan sıkıntı.

Esas

Selam arkadaşlar,

bu hafta içinde bu hisse ile ilgili yaşadığım bir olayı size anlatayım ve siz kendiniz yorum yapın....

orge uzun zamandır takip ettiğim ama tahtası sahipli olduğu için ( ben öle düşünüyorum) çok bulaşmak istemediğim bir hisse. çalıştığım için işlemleri eşim yapıyor, bnm talimatım ile.. bu hafta içi baktım hareketlenecek gibi geldi, 6,30-6,35 arası 5 bin tane al dedim.. beni yanlış anlamış tek kalemde 10.000 tane mal almış 6,32den...(sanırım adamlar mal geçişi yaparken aradan malı kapmış)

sonrasında adam başladı basmaya, 6,20ye kadar verdi.. bizimkisi stres oldu beni aradı... ben de ona ayz 6,35e gelsin alsın malını dedim. size yemin ediyorum ki en fazla 15 dakika sürdü adam çize çize geldi bnm malı aldı tahtadan...

olay şudur adam açık açık msjı verdi.. bulaşma burası bnm inletirim dedi.. bende kabullendim 3 kademe yukardan verdim..Şimdi sanırım içinizden biri daha adamın malını almış... her kimse malı vermeden eğer dışarıya sağlam mal çıktıysa bu tahtanın sahibi bu hisseyi ağlatır...
    bu kadar ucuz güzel finansal açıklayan bir şirketin hali bile bu!!! ne yazık ki borsamızın hali bu.. umarım 10 liradan satarsınız.. ben daha da bulaşmam...

Esas

Kademe kademe,sindire sindire basıyorlar aşağı.malesef alış yok tahtada.bu durumda 5.20-5.50 aralığı tekrar hedefe giriyor.
    Ytd.

Sayfa 2/290 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •