Sayfa 3/362 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2894 madde; 17 - 24 arası.

Konu: NETAS - Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    SPK istesin , bu kadar şeye rağmen Netaş ı bilerek neden düşürüyorlar, kim düşürüyor, dakkasına bulur.
    Çin devi satın almış, ihale almış, hala düşüyor, komik
    Yatırım tavsiyesi değildir

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    %48 olan hissesini %50'nin üzerine çıkarmak için yaklaşık 1,3-1,5 milyon lot daha hisse alması lazım. Gelip borsadan alırlar, bir seferde alırlar yine gider bu hisse, geri çağırma olur yine gider, bir tane üç kağıtçı, ZTE'yi salak yerine mi koyacak, sen 11,50 den aldın ama değeri o kadar değil bu kadar mı diyecek. Bu fiyatı gördük mü? Gördük. Bir kuruş altına bir tane hisse vermem.

Esas

Alıntı Originally Posted by lordraven Yazıyı Oku
    %48 olan hissesini %50'nin üzerine çıkarmak için yaklaşık 1,3-1,5 milyon lot daha hisse alması lazım. Gelip borsadan alırlar, bir seferde alırlar yine gider bu hisse, geri çağırma olur yine gider, bir tane üç kağıtçı, ZTE'yi salak yerine mi koyacak, sen 11,50 den aldın ama değeri o kadar değil bu kadar mı diyecek. Bu fiyatı gördük mü? Gördük. Bir kuruş altına bir tane hisse vermem.
    Dogru soze ne denir ? ytd

Esas

Arkadaslar bu sirket in potansiyeli cok fazla, teknoloji olsun yurt dısı ıslerı olsun, tsk ile savunma sanayi ile olsun. Zte 5g uzerine calısıp burdan dıger ulkelere satıcak bunu. sirket degeri bana gore cok fazla. Ben bilancoların zarar yazmalarına ınanmıyorum. bı sekılde zarar yazıldıgını dusunuyorum. Yoksa mumkun degıl, amac is alıp buyuyoruz goruntsu oldugundan cok ucuza alınıyor olabılır sonucta amac ciroyu sisirmek. Oep rhea gibi sirketler. Sirketleri alıp ya parcalayıp satarlar yada allayıp pullayıp satarlar. suanda bu yapıldı 5 sene boyunca. Suanda uzerinde ne kadar bedelsiz oldugunu bana bilenbi arkadas soyleyebılırmı?

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    FTSE
    Gönderi
    2,587
    Blog Yazıları
    26

Esas

ZTE Firmasının Netaş'ı Satın Alma Haberi Sonrasında Hisselerinin Yükselişi Hk.

Yayımlama: 09.12.2016 07:33:00 (TSİ)

Çin H.C.’ni de içerecek şekilde çalışan haber kaynağı Nikkei Asia’da yer alan bir haberde, ZTE şirketince ülkemizde mukim Netaş firmasının %48'inin satın alınacağına dair haberlerin kamuoyuna yansımasının ardından ZTE'nin Hong Kong borsasında işlem gören hisse senetlerinin yaklaşık %4 değer kazandığı, yatırımcıların söz konusu satın almanın mal olmasının beklendiği yaklaşık 101 milyon ABD Dolarını düşük olarak değerlendirmesinin ve oluşacak pozitif sinerjiyi olumlu görmelerinin bu yükselişte etkili olduğu, söz konusu satın almanın ZTE'nin Hollanda'da mukim şubesi aracılığıyla gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Kaynak : Nikkei Asia

Yayımlayan: Pekin Ticaret Müşavirliği

Esas

Endeksi biraz aşağı salabilirler önümüzdeki hafta fed faizi arttırır; USD ikili tepe yapar bir daha dolar eşekten düşmüş karpuz gibi çıktığı gibi de iner.. Netaş'ın ne yapacağı belli olmaz

6. Esas

Teknoloji senedi zarar ettirmez

7. Esas

Bu senet için orta vade tahminim 25 TL arkadaşlar

8. Esas

Alıntı Originally Posted by whynot1977 Yazıyı Oku
    Bu senet için orta vade tahminim 25 TL arkadaşlar

Ortak, orta vadeden kastın ne kadarlık bir zaman dilimi? 1 ay, 3 ay, 6 ay vs?

Sayfa 3/362 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •