Sayfa 3/43 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 344 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

Esas

Sadece su fiyata iner yada çıkar yerine, sebep belirtirseniz daha faydalı olur sanirim. Mesela mevcut kur ve petrol fiyatiyla sene sonu ne kar yazariz? Seneye favok nasıl olur? Ne zaman hisse bası 10 tl temettu görürüz ?
    Ytd

2. Esas

Arkadaşlar 57,95'ten alınma 1500 lot var şimdi ne yapalım kademeli satalım mı yoksa beklentiniz varmı? daha çıkacağına dair? çıkacaksa ön görünüz nedir nereye kadar gidebilir?

Esas

Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 57,95'ten alınma 1500 lot var şimdi ne yapalım kademeli satalım mı yoksa beklentiniz varmı? daha çıkacağına dair? çıkacaksa ön görünüz nedir nereye kadar gidebilir?
    hadi yaa tühh bana 58,30 dan 1500 lotu giydirmişler

Esas

herkes bir şeyler yazıyor ben biraz matematik'den bahsedecegim benim bildigim 2.2 milyar tl döviz acık posizyonu var ve realde petrolun cıkışının hiçbir faydası yok cunku surekli yeni alım yapıyor.mevcut piyasa degerine göre yıllık karı cok düşük en azından bankalara göre yıllık ciroda artış olsada ucuz giren malı yuksek fiyatdan satsada bir sonraki bilancoda husran yasayabilir.sonucta satdıgı malı geri alıcak yıl sonunda döviz borcu olan hisselerin ve sanayi hisselerinin bilancolarının iyi gelme şansı sıfıra yakın uzun lafın kısası bilancoyla olmaz bu iş ulkenin sanayi ve buyume oranları aslında herşeyi söyluyo ama birileri piyasayı hoş göstermek icin hisseleri tutuyo cunki şuan ülkemizin borsadan başka toz pembe bir yeri kalmadı borsamızda cökerse ülke ve insanlar kaosa girer ve hayat durur. ytd

Esas

5 - 13 Aralik arasi alan Satanlar

http://uzunvade.blogspot.com.tr

6. Esas

Hisse dün endex 0.80 eksideyken fiyatı 71.80 di o seviyeden yüzde 2.5 artarak dün ve bugün geldi ve şu anki fiyatı 71.20.
    Bu hareketleri tüpo çok yapmıştır endexe bağlı değilim ben bazen der.Endex 1 artaken o 3 artar endex 2 artarken o 1 düşer.Sanırım hisse fiyatı artınca hisse fiyatı düşük kalan hisselere geçiş yapıyorlar ve böyle fiyat hareketleri ortaya çıkıyor.Bu hafta fed toplantısı var endex öncesinde değer kazandı toplantı sonucunu görelim hep beraber fedin 2017 faiz artışı planları bizim borsayı nasıl etkileyecek bakalım...

Esas

Yoruldu sanki.
    Ytd

Sayfa 3/43 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •