Sayfa 3/337 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2695 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) 6

1. Esas

Bankalar faizi yukarıdan vermek için can atıyorlar ama tepelerinde kılıçla bekleyenler var maalesef.

Esas

Şunu hep merak ettim ve açıkçası tembellik edip araştırmadım mesela elin japonu avrupalısı gelip bizim ülkeye parasını koyuyor kendi ülkelerine göre yüksek reel faizi ceplerine koyuyor biz gidip brezilyaya meksikaya paramızı koyup burdan daha yüksek bir reel faiz alamaz mıyız şartları nedir nasıl yapılır riskleri nelerdir öğrenmek isterdim açıkçası

Sent from my LG-K500 using Android mobile app

Esas

Fibabank: 182 gün ve sonrası; 100k ve üstü için: %12.25

Esas

icbc 11,90

Esas

konya odea

85k papel
    32 days
    rate 11.85

damn it...!!!

Esas

"BES maaşı 10 yıl sonra ayda 140 lira olacak, yani anlamsız bir para..." - http://bndl.tw/etx4QRET

Sent from my LG-K500 using Android mobile app

7. Esas

Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    konya odea

85k papel
    32 days
    rate 11.85

damn it...!!!
    Dün ben Odea da 140 k gibi bir para bıraktım. 450 k ya 11.90 teklif etmişti.
    Kalan paraları günlüğe en yüksek veren yerlere taşıdım.
    Akşam girdim odeya parayı bağlamış mı diye kontrol edeyim dedim.Baktım 12 den bağlamış.
    450k paraya 11.90 140k ya 12.
    Enteresan işler.

Esas

Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    Bankalar faizi yukarıdan vermek için can atıyorlar ama tepelerinde kılıçla bekleyenler var maalesef.
    b**k dan aldığım bilgilere göre, bankaların verdiği faiz anlık kontrol ediliyormuş. bu faiz masası bir üst tavan belirlemiş onun üstünün verilmesi yasaklanmış. şu an 12'ye bile çok muhalefet var, ocak sonrası %9'u hedefliyorlar. bunların planına göre ocakta küresel bir iyileşme ve dövizde düşüş olacakmış buna güvenip faizi indirmek istiyorlar. bence HAYAL görüyorlar. Ocaktaki döviz patlamasında hala faizi %9 yapmak isterlerse dolar 3.80'i deler geçer.

Sayfa 3/337 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •