Sayfa 510/512 İlkİlk ... 10410460500508509510511512 SonSon
Arama sonucu : 4095 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif Sınai ve Tic.Yat. A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by ozdogan99 Yazıyı Oku
    Borsada haklı çıkan yoktur,sadece temenniler ve beklentilere odaklı tahminler vardır,umarım siz haklı çıkarsınız lafımda bedelli konusunda bir temenni idi,herkes özgürce fikrini düşüncesini beyan ediyor begeniriz begenmeyiz o bizim tekelimizde ama suçlayıcı olmak bence dogru deyil,ben kendi adıma her düşünceyi okuyor ama kendi kararımı kendim veriyorum,beklentiler dahilinde bu hisse yönünde seçimimi yaptım ama endeks uçarken bu bizi terse getirdi,kısmet,rüzgar tersede dönebilir,herşeyin hayırlısı...

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ne güzel demissin özgürce fikrini herkes söylüyor diye ben hem fikrimi söylüyorum hem teşekkür ediyorum keşke birkac hisse için daha yorum yapsa inanki benim için senden daha değerli hayırlı geceler..

2. Esas

bu hisse hala çok populer.çeşitli forumlardan bunu anlıyoruz.birçok hisse hareketini yaptığı halde,bu kazık gibi çakıldı.destek noktalarından da yeni yatırımcılar ekleniyor.çıkış bekliyoruz ama acaba mı demeden edemiyoruz.millet gerildi.saygı çerçevesinde fikir beyan edelim..y.t.d.

Esas

Arkadaşlar günlük haftalık aylık ve 3 aylık takas paylaşabilir misiniz
    teşekkürler...

4. Esas

3 gundur dusuyor.bakalim yarin cikacak mi [emoji3]

Sent from my HTC One_M8 using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by Askarat Yazıyı Oku
    3 gundur dusuyor.bakalim yarin cikacak mi [emoji3]

Sent from my HTC One_M8 using Android mobile app
    Yarın maç var 😊

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    YurdunuArayanAdam
    Gönderi
    1,298

Esas

Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Yarın maç var ��

https://www.youtube.com/watch?v=cBFAgP4Z1R8

Esas

Alıntı Originally Posted by sato17 Yazıyı Oku
    Abicim kusura bakma da arkadaş daha hiç haklı çıkmadı o yüzden umutlarını kırmak istemem kazanmak mı istiyorsun tersini yapman yeterli halk tan sayesinde iyi kazandım tesekkur ederim kendisine

Esas

Bilgisine söylenecek söz yok. Kendisini iyi yetiştirmiş tebrik ediyorum.
    Ancak tahminleri gerçektende sıklıkla hatalı çıkıyor. Yatırım kararlarını yazdıkları tahminlerle yapıyorsa muhtemelen çoğu zaman hatalı işlem yapıyor.

Öngörüleri pek tutmuyor.

Niyet okuma yapmayacağım. Zannın çoğu haramdır.

Ancak kendisini okumaktan zevk alıyorum. Nefret ettiğim özelliğini burada hiç sergilemedi sanırım. En beğendiğim özelliği ise sorulara cevap alabilmek. Ancak burada bir noktadan sonra topu taca atıyor veya o topa hiç gitmiyor.
    Keşke bunu da yapmasa.

Herkesin kendi kişisel takdiridir. Ben kendisini mahkemeye vs asla vermeyeceğim. Oda beni vermez herhalde.

Kozlarimizi burda paylaşıyoruz.

Not: fenerin alıcı bulamadığı piyasada bizim alıcı bulmamizi sordum cevap alamadım.
    Vtp capital , fokus yatırım vs sordum cevap alamadım.
    Batık derneğin şirketin bir kısmını satmadigi halde şuanda düzlüğe çıkacak derneğin neden şimdi satışı düşüneceğini sordum cevap alamadım.

Bizim kapıda her soruya cevap verilir. Aynısı beklenir.

Sayfa 510/512 İlkİlk ... 10410460500508509510511512 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •