Sayfa 511/512 İlkİlk ... 11411461501509510511512 SonSon
Arama sonucu : 4095 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif Sınai ve Tic.Yat. A.Ş.

Esas

Yeni bir sorum daha var şimdi. Tüm foruma. 508 ml lirayı neden 340 ml liraya kirdirir insan.

Bu 340 ml tesadüfi bir rakammidir. Yoksa burada bir şifre mı gizli. Neden bu kadar?

Özel bir amaca hizmet edecekse o amaç nedir?

Bu 340 ml. da çok şey gizli olabilir.

Esas

Alıntı Originally Posted by kazım28 Yazıyı Oku
    sayın fx28 grafigi görüyor ama ters görüyordur....

Grafik kasıtlı olarak ters çizilmiştir. Bazen tersten bakmak daha farklı şeyleri görmeyi sağlıyor. Değerli bir abim bazen böyle cizerdi.
    .
     Alıntı Originally Posted by patrichy Yazıyı Oku
    yine görünmüyor.
    Site formatı değişti sanırım. O yüzden görünmüyor ama üzerine tıklayınca açılıyor.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    Almanya
    Gönderi
    506

Esas

Kafanız karıştırılıyor, algılarınızla oynanıyor arkadaşlar dikkat edin derim ben. Bu hisseye neden ve hangi beklentilerle girdiğinizi unutmayın, burda yazılanların kararlarınızı etkilemesine izin vermeyin.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Yahu arkadaşlar ekranda mesaj görüyorum, forum taşınıyormuş. Hafta sonundan itibaren orada olacakmışız.Belki kan değişikliği iyi gelir.

Esas

Alıntı Originally Posted by Altagracia Yazıyı Oku
    Yahu arkadaşlar ekranda mesaj görüyorum, forum taşınıyormuş. Hafta sonundan itibaren orada olacakmışız.Belki kan değişikliği iyi gelir.
    Yeni foruma yeni nicklerle mi kayıt olacağız.Öyle olursa artık kimse kimse kimseyi hatırlamayacak.İçim bir tuhaf oldu.Neredeyse 8 yıldır yazıyorum.Birdenbire kendimi köksüz ve geçmişsiz hissettim.Valla ne yalan söyleyeyim hüzünlendim.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by fx28 Yazıyı Oku
    Bilgisine söylenecek söz yok. Kendisini iyi yetiştirmiş tebrik ediyorum.
    Ancak tahminleri gerçektende sıklıkla hatalı çıkıyor. Yatırım kararlarını yazdıkları tahminlerle yapıyorsa muhtemelen çoğu zaman hatalı işlem yapıyor.

Öngörüleri pek tutmuyor.

Niyet okuma yapmayacağım. Zannın çoğu haramdır.

Ancak kendisini okumaktan zevk alıyorum. Nefret ettiğim özelliğini burada hiç sergilemedi sanırım. En beğendiğim özelliği ise sorulara cevap alabilmek. Ancak burada bir noktadan sonra topu taca atıyor veya o topa hiç gitmiyor.
    Keşke bunu da yapmasa.

Herkesin kendi kişisel takdiridir. Ben kendisini mahkemeye vs asla vermeyeceğim. Oda beni vermez herhalde.

Kozlarimizi burda paylaşıyoruz.

Not: fenerin alıcı bulamadığı piyasada bizim alıcı bulmamizi sordum cevap alamadım.
    Vtp capital , fokus yatırım vs sordum cevap alamadım.
    Batık derneğin şirketin bir kısmını satmadigi halde şuanda düzlüğe çıkacak derneğin neden şimdi satışı düşüneceğini sordum cevap alamadım.

Bizim kapıda her soruya cevap verilir. Aynısı beklenir.
    Önemli olan hedefe varmak gemiyi limana götürmek kimse denizdeki dalgalarla olan savaşlarla ilgilenmez sen bugün bir hisseye önce 10 olacak dersen olmayınca fikrini değiştirip olurmu ya 100 olacak dersen elbet birini tutturursun hos o bile tutmadiya dusunuyorum o zaman xbank in elimde olan hisselerini ya bu çok bilmiş arkadaşa uyup satsaydik diyorum hani şu 5 altına geleceği kesin olan ama 15 lere doğru giden hisse ve diyorumki yok ağa bence sen bırak bu işi eger gerçekten dusundugunu uyguluyorsan batarsin batarirsin ve para kolay kazanilmiyor...

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    YurdunuArayanAdam
    Gönderi
    1,298

Esas

İnşallah...yarın da yenersek yeni forumla birlikte hareketlenebilir...

https://www.youtube.com/watch?v=RX4ixdgJeEM

8. Esas

Yeni foruma yeni nicklerle mi kayıt olacağız.Öyle olursa artık kimse kimse kimseyi hatırlamayacak.İçim bir tuhaf oldu.Neredeyse 8 yıldır yazıyorum.Birdenbire kendimi köksüz ve geçmişsiz hissettim.Valla ne yalan söyleyeyim hüzünlendim.
    Aynen yeniden üye oluyorsun ama eski nick ile üye olabiliriz herhalde..

Sayfa 511/512 İlkİlk ... 11411461501509510511512 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •