Sayfa 512/512 İlkİlk ... 12412462502510511512
Arama sonucu : 4095 madde; 4,089 - 4,095 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif Sınai ve Tic.Yat. A.Ş.

Duhul
    Apr 2015
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    72

Esas

Alıntı Originally Posted by fx28 Yazıyı Oku
    Bilgisine söylenecek söz yok. Kendisini iyi yetiştirmiş tebrik ediyorum.
    Ancak tahminleri gerçektende sıklıkla hatalı çıkıyor. Yatırım kararlarını yazdıkları tahminlerle yapıyorsa muhtemelen çoğu zaman hatalı işlem yapıyor.

Öngörüleri pek tutmuyor.

Niyet okuma yapmayacağım. Zannın çoğu haramdır.

Ancak kendisini okumaktan zevk alıyorum. Nefret ettiğim özelliğini burada hiç sergilemedi sanırım. En beğendiğim özelliği ise sorulara cevap alabilmek. Ancak burada bir noktadan sonra topu taca atıyor veya o topa hiç gitmiyor.
    Keşke bunu da yapmasa.

Herkesin kendi kişisel takdiridir. Ben kendisini mahkemeye vs asla vermeyeceğim. Oda beni vermez herhalde.

Kozlarimizi burda paylaşıyoruz.

Not: fenerin alıcı bulamadığı piyasada bizim alıcı bulmamizi sordum cevap alamadım.
    Vtp capital , fokus yatırım vs sordum cevap alamadım.
    Batık derneğin şirketin bir kısmını satmadigi halde şuanda düzlüğe çıkacak derneğin neden şimdi satışı düşüneceğini sordum cevap alamadım.

Bizim kapıda her soruya cevap verilir. Aynısı beklenir.
    üstadım, bu vatandaşta öyle bir retorik dili var ki, hisse hakkında fikir sahibi olmayan insanlar dahi ağzından bal damlayan bu arkadaşın çıkarımlarına kapılabilir, zarar görebilir. diyeceksiniz ki herkes kendi riskini alıyor, ortaya kendi parasını koyuyor; ki sonuna kadar haklısınız. ancak bu olmadık zamanlarda çıkıp vatandaşın kafasına çomak sokma girişimleri kabak tadı verdi artık.

biraz da bu yüzden üstü kapalı şekilde bazı imalarda bulundum. yani söylenilen ve yapılan arasında bir tutarsızlık varsa bunu ortaya çıkartmanın kolay olduğunu anlatma gayretiydi benimkisi. olur da burada çizilen pembe tablonun aksine, ciddi düzeyde bir geri çekilme olursa ben ve benim gibi birçok insan bu durumdan zarar görebilir. umarım ben yanılırım ama olur da karamsar tablolarla yüzleşirsek bunun bir bedeli olacağını aksettirme gayretiydi benimkisi. nitekim farkedildiyse, hemen bu çıkışımdan sonra çark edildi, kağıdın aşağı basılabileceği ihtimali de birden retoriğe döküldü, şu da olabilir, bu da olabilir diye seçenekler çoğaltıldı. (ki o zamana kadar düşük bir ihtimal diyip geçmişti)

2. Esas

telefondan girince başka bir forum çıkıyor kullanıcı adımı ve şifremi de kabul etmiyor, bilgisayardan girince herşey eskisi gibi, ne iş anlamadım.

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

Alıntı Originally Posted by thementalist Yazıyı Oku
    telefondan girince başka bir forum çıkıyor kullanıcı adımı ve şifremi de kabul etmiyor, bilgisayardan girince herşey eskisi gibi, ne iş anlamadım.
    Forumun eski ve yeni adresleri birbirinden farklı.

Yeni adresimiz: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

4. Esas

Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Forumun eski ve yeni adresleri birbirinden farklı.

Yeni adresimiz: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php
    yeni foruma üye oldum ilk mesajımı attım sonra bu uyarı geldi

Wrong username or password. You have used up your failed login quota! Please wait 15 minutes before trying again. Don't forget that the password is case sensitive. Forgotten your password? Click here!

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    528

Esas

Wrong username or password. You have used up your failed login quota! Please wait 15 minutes before trying again. Don't forget that the password is case sensitive. Forgotten your password? Click here!
    banada uyarı geldi gelen mailde gmail adresine mail attım bakalım olcak mı.. cepten de giremiyorum..

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

Aynı tarayıcıda hem eski hem yeni forumu açarsanız, hem forumdan çıkış yapar hem de bir süre sonra bu hatayı vermeye başlar. Ya "gizli (incognito) pencerede" veya başka bir tarayıcıda (Opera, Safari, Firefox vb) yeni forumu açarsanız daha iyi olur.

Kullandığınız tarayıcının ön belleğini temizleyin. 15 dk bekleyip, bu eski forumu hiç açmadan, yenisine tekrar giriş yapmayı deneyin; açılacaktır (şifrenizi değiştirmenize gerek yok, bu hata mesajı otomatik resetleniyor). Sonrasında eski forumu açmak isterseniz yine "gizli pencere" veya farklı tarayıcıda açın ki bu hata tekrarlanmasın.
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

7. Esas

SPK nın yeni tebliğsi..

Sayfa 512/512 İlkİlk ... 12412462502510511512

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •