Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 17 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Reel sektör-girişimcilik beyin fırtınası

Esas Reel sektör-girişimcilik beyin fırtınası

Reel sektör-girişimcilik üzerine paylaşımların yapıldığı bir topiğin özellikle şu süreçte güzel paylaşımlara vesile olacağını düşünüyorum.Buyrun beyin fırtınası yapalım

Esas

hayırlı olsun katılımcısı yüksek olsun

Esas

Alıntı Originally Posted by Drift Yazıyı Oku
    hayırlı olsun katılımcısı yüksek olsun
    +1

en az 8 karakterli bir yazı

Esas

bende yazayım... antalya nın sıcak Finike demre kumluca benzeri sera olan yerde tanıdığı olan var mı)))
    yarı tropik bir sebze uretimi denemek icin

Esas

hayırlı olsun ..

Esas

Kutlama lafzını ne kendim ne başkası için pek kullanmamda beklememde (malum göreve başlayanı seçileni kutlamaktan iadei ziyaretlerden iş yapmaya vakit kalmaz ,çoğu da yalaka menfaatçi takımıdır gelen gidenlerin zaten), lakin böylesi önemli bir konuya el attığınız için sizi kutluyorum doğrusu .Borsa siyaset döviz vs nin geneli haramilerin tekelinde olup , karın -beyin doyurmadığı gibi boşa zaman ve para kaybı sıradan vatandaşlar için .Hayatın kendisi genelde iş aş kavgasından kaygısından ibarettir çoğu vatandaş için de zaten , gerek üretici gerekse tüketici olarak umarım yol gösterici aydınlatıcı bir topik olur nitelikli katkılarla ,şimdilik bu kadar.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    NoCountryForOldMAN
    Gönderi
    823

Esas

Hayırlı olsun, inş güzel fikirler çıkar.

Ama ülkede amaç çabuk para kazanmaksa; en mantıklısı bazı ürünlerde al-sat yapmak bence... Tabi bu sadece teorik

Şimdi kabuklu fındık toptan fiyatı Karadeniz'de 10 TL civarı bundan 3-5 ton alıp batıdaki şehirlerde satsak kilosu 18-20 TL rahat eder

Ayrıca Fındık kuru mahsul bozulma riski pek yok

Sadece aklıma geldiği için yazdım, gerçekleştirmek bu kadar basit değil tabiki biraz masrafta çıkar ama yinede iyi kar bırakabilir bence

Duhul
    Oct 2016
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    231

Esas

Hayırlı Olması Dileğiyle Bu arada İstanbul Anadolu Yakasında KatKarşılığı arsası olanlar Benimle irtibata geçebilir , Müt. ve Kentsel dönüşüm İşleri Yapıyoruz. Onun Dışında Sadece Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Veren Bir Emlak Ofisim Var .

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •