Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 27 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Forex Al-Sat Robotu

Esas

Alıntı Originally Posted by yasinipek Yazıyı Oku
    Hedge sistemi üzerine kurulu aynı anda alıp satarak hangi yöne giderse gitsin kar alan ve terse kaldığı yöndeki pozisyonla ilgili tekrar düzenleme yaparak pozisyonu kurtarmaya çalışarak çalışan robotuma ait haftalık performansı buradan yayınlamaya çalışacağım.
    hayırlısı olsun..
    Allah, robotunuza güç, kuvvet, sağlık, moral, para, disiplin versin..

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun..
    Allah, robotunuza güç, kuvvet, sağlık, moral, para, disiplin versin..
    Sağolun iyi dilekleriniz için

3. Esas

Bu linkten izlenebilir yaptım şu an kar yüzde 30 u geçti

https://www.mql5.com/en/signals/248696

4. Esas

evreler :
    1:muhtesem bir robot yazdim koseyi donecegim
    2: aradan kisa bir zaman gecer ya bu robot beni kose etmiyecek en iyisi ben bu hali ile pazarlamaya calisayim

robot 10.000 tl ye kadar satilicak kadar degerli ve basarili ise o zamanm forex de islem yapmak icin sermayeyemi ihtiyacin var o yuzdenmi satiyorsun robotu

1 Aylık Lisans Kiralama 200 TL (KDV Dahil) (sadece 1 kereye mahsus)
    1 Yıllık Lisans Kiralama 1.500 TL (KDV Dahil)
    Ömür Boyu Lisans 10.000 TL'dir. (KDV Dahil)

Aldığınız robot için adınıza fatura kesilecektir.

5. Esas

Herkesin emeğine saygım var lakin getirisi olacak (olabilecek) bir EA'yı satmak anlamsızlıktır.
    Eğer yazılan sistem işe yarıyorsa 1000$ ile başlansa üssel kar (aylık getiri ile) hesaplanması gerektiğinden
    24-36 ay içerisinde hesaptaki para ciddi bir meblağa ulaşacaktır.
    (Ben çabuk zengin olmak istiyorum diyorsanız İddia/Piyango/Altılıyı deneyin)
    Hesap Demo eyvallah fakat;
    Kaldıraç 1:500 sistem açılan emire 1'e 1 paçal yaparak çalışıyor.
    İşlemlerin ve Hegde'lerin lotlama mantığı Martingale ve kodlamada Marjin kontrolü yoksa marjinin hepsini kullanabilir.
    Hedge kapatılırsa emir tutma süresi uzayıp, kar düşecektir.
    Ayrıca 1:500 olan bir hesapta %30'a yakın bir DD bizim ülkemizdeki 1:50 (eurusd ve major pariteler için) kaldıraç için
    SO olmak anlamına gelecektir.
    Hesabın MFE ve MAE 'lerini incelemedim.

Umarım ileri ki zamanlarda hüsranla sonuçlanmaz.

Esas

Alıntı Originally Posted by RebelTan Yazıyı Oku
    Herkesin emeğine saygım var lakin getirisi olacak (olabilecek) bir EA'yı satmak anlamsızlıktır.

küçük düşünme ağbey..

bu mantıkla bakınca coca-cola'nın mucidi oturup bütün kolayı kendisi mi içmeliydi ?

macdonalds hamburger yapıp satmak yerine, oturup bütün hamburgerleri kendisi mi tüketse idi ??

sistemi takip hesabı için kullanılan 1/500 kaldıraç ve diğer teknik eleştirileriniz konusunda ise size hak veriyorum..

sayın yasin ipek en azından 1/50 kaldıraçlı bir hesap kullansa idi, ben daha yakın hissederdim kendimi.. 1/500 bana çok uzak örneğin.. sırf bu yüzden takip etmeyi düşünmedim açıkçası..

7. Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku

küçük düşünme ağbey..

bu mantıkla bakınca coca-cola'nın mucidi oturup bütün kolayı kendisi mi içmeliydi ?

macdonalds hamburger yapıp satmak yerine, oturup bütün hamburgerleri kendisi mi tüketse idi ??

sistemi takip hesabı için kullanılan 1/500 kaldıraç ve diğer teknik eleştirileriniz konusunda ise size hak veriyorum..

sayın yasin ipek en azından 1/50 kaldıraçlı bir hesap kullansa idi, ben daha yakın hissederdim kendimi.. 1/500 bana çok uzak örneğin.. sırf bu yüzden takip etmeyi düşünmedim açıkçası..
    Söylediğiniz ürünler tüketim malzemeleri ve pazarlama amaçlı üretilen ürünlerdir.

Tüketim amaçlı bir ürün/hizmetten bahsetmiyoruz. EA'ların (çalışanların/çalışmayanları) satış amacı güdülmesinin
    farklı nedenleri var. Bunu burada konuşmak yanlış anlaşılabilir.

Uzun zamandır EA kodlaması yapıyorum, (Yapay Zeka, YSA,ÇKA,GYYSA vs.vs)
    binlerce satır kod, alogirtmik fiyat desenleme vs.
    (REST API,API,DLL dahil) 1:50 gerçek hesapta %154 (4,5 - 5 ay) işlemlerim var.
    DD'ler MFE'ler MAE'lerimin tartışılabilir. Fakat hiçbir zaman satma gibi bir düşüncem olmadı zaten kazanıyorum
    ve geliştiriyorum.

Piyasada kazanan Expertler imlendikçe Retail Kurumlar rahatlıkla bu sistemleri bloklayabilirler.
    Hep aynı mantıkla yüzlerce kişinin gönderdikleri emirler (LP'ler Tier1 kurumlar dahil) reject yerler.
    Vesaire.

EA, sinyal sistemi yazdım kendim kullanmadım alın kullanını ben tasvif etmiyorum.
    Bu şeçimdir, isteyen satar isteyen kendi kullanır tabi.

Esas

Alıntı Originally Posted by yasinipek Yazıyı Oku
    1 yıl sonra tekrar burada görüşmek üzere o zaman
    Martingale ... mutlaka patlar.
    Bir yıl patlamaz ... 53. hafta patlar.
    Sistemde, martingale'i belli bir aşamadan sonra sonlandıran bir algoritma yoksa kesin patlar ... ha yok, böyle bir algoritma varsa, sonlandırıldığı aşamada büyük bir zararı zaten yazmış olur.

3 Ocak - 5 Ocak tarihleri arasındaki 230 piplik harekette % 30 dd oluşturan sistemin patlamama gibi bir şansı var mı?

Her neyse,
    Amacım sadece yapıcı eleştiri.
    Başarılar dilerim.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •