Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 27 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Forex Al-Sat Robotu

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by Adamovich Yazıyı Oku
    burasi hisse net guzelim

25 tane mesaj yazmissin 25 inde bu sitenin reklamini yapiyorsun ama hala ilk defa rastlamis gibi davraniyorsun

sitenin sahibiyim diyerek reklam yapda kendini cok enayi yerine koydurma
    uğurladım arkadaşı...

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

2. Esas

8 hafta sonunda getirimiz %35.8 dediğim gibi izleyip görün. 1 yıl sonra görüşmek üzere

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Bu sistemi ilk yapıldığı zamanlardan beri takip ediyorum. Reel piyasada başarılı olacağını bekliyordum ama bu kadar başarılı olacağını beklemiyordum. Maşallah çok iyi gidiyor, Allah zeval vermesin

Kaldıraç oranı tartışılmış. Soydan abi kaldıraçın 1 e 500 olması sistemin daha düşük sermaye ile çalışmasını amaçlıyor. Bu nedenle keşke 500 değil 1000 olsa.

Sistemin satılması konusunda ise forumu buna alet etmek kesinlikle yasaktır ama burada sistem satışı forum üzerinden yapılmıyor, sistem performansı forum üstünden yapılıyor. Ayrıca ben yıllardır Viopda sistem kullanıyorum ve biri Viopda sistem satsa emeğe saygıda duysam bunu çok mantıklı bulmam. Çünkü viopda derinlik sınırlıdır. Lakin Fx tarafında böyle bir sıkıntı yok. Yani sistemin aynı yerlerde sinyal vermesi diğer sistemleri genelde olumsuz etkilemez. Madem başarılı neden satıyor diye düşünen olacaktır. Bir sistem ne kadar iyi olursa olsun kaybetme riski her zaman vardır ve bu sistemi birden fazla kişi tarafından kullanılması sistem sahibini olumsuz etkilemez. Bu nedenle ek kazanç için bu yola başvurulabilir.

Yasin benim yıllardır tanıdığım bildiğim bir kardeşim. Burada en az 1 yıl boyunca durumu paylaşacaktır ve zaman bize yaptığının yanlış mı doğru mu olduğunu gösterecektir. Bence sene sonunda gerçekten güzel bir başarı elde edecektir. İzleyelim görelim.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

4. Esas

Desteğiniz için teşekkürler

5. Esas

Aynı robotun gerçek hesabıma bağlı hali https://www.mql5.com/en/signals/261326

Esas

Grid sistemlerinde geçmişe dönük bakıldığında işlemlerde drawdown ve sonrasında hesap batma durumları hat safhadadır.Yatırımcıların belli bir kısmı kazanç elde edebilmek adına peyderpey hesaptan para çekmek,haber vakitlerinde çalıştırmamak v.s birtakım önlemler almak isterler fakat ne derece kafi olur işleyiş bilinemez, paritenin yönü dolayısıyla.Örnek chf paritesindeki hareket.Kim diyebilir sistemde kullanılan farlı paritede aşağıdaki hareket tekrarlanmayacak.Her neyse benim düşüncem stopsuz işlem na mümkün.İyi çalışmalar bol kazançlar...

2015.01.15 eurchf

7. Esas

Sistemin sl siz olduğunu nereden çıkardınız. Trend yönünde artırarak poz açan bir sistem neden batsın. Bu önyargıları zaman da kıramayacak anladığım kadarıyla. Ne diyeyim bilmiyorum. Siz daha iyi biliyorsunuz ya bir robot yapın da biz kullanalım

Esas

Siz niye üzerinize alındınız anlamadım ?grid sistemlerinde başarıya ulaşmış bir metod şimdiye kadar görmedim.Grid sistemin icadı evveliyata dayanmakta.Grid sistemlerde aşırı hesap batışları olmaktadır hele birde kullandığınız hesap düşük kaldıraçlarda ise .Bilmeyen arkadaşlar benzer sistemleri kullanmadan önce çok iyi düşünmeleri gerekir düşüncesiyle fikir beyanında bulundum.Sizin sistemde stop loss göremedim , işlem sonuçlarında sadece zararı işlem büyüterek recovery(paçayı kurtarma) mevcut.Ben yinede grid expert kullanan arkadaşların çok dikkatli olmasını ve hatta bu tür sistemleri kullanmamaları hususunda fikir beyan etmek isterim. Forex kolay kaybedilen bir yer.
    Bol kazançlar.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •