Sayfa 2/304 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2427 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by Serhat Yazıyı Oku
    Eaglexx
    Genelde teknik analizler yapıldıktan sonra şunlar söyleniyor spek tekniğin içine etti, haber tekniği bozdu şimdi burda da sormak istiyorum teknik al verdi veya sat verdi sonuçta bunları belirleyen spek değilmi örneğin yarın spek yeniden alısa geçerse teknik bu sefer sat yerine al mı verecek.Bunu gerçekten ciddi anlamda bilmek için soruyorum.Asla yatırım tavsiyesi değildir.

sn Eaglexx sorunuzu samimi bulduğum için cevaplıyorum..

diğer formun arka sayfalarında kalan ve alıntı yapamadığım..2 ad mesajım var..

1- msj no 7225 '' 4.14 önemli '' Saat 16.03
    2- msj no 7235 ''Oraları öğle bir geçilecek ki.... geçilirken Fahriye abla,çiğnediği sakızı bile patlatacak.. burası o zaman dolacak..'' (4.14 seviyelerinin geçilemeyeceğini ifade eden bir üye ye cevaben yazıldı..)

aşağıda noktalı turkuazın verdiği al sinyalleri var.. siz olsanız hangi al sinyalini elinizde tutarsınız.. tabiki 4 nolu al sinyalini
    her direnç,destek,al,sat sinyali farklı yorumlanır ve sonuçlanır..eğer destek direnç ve al sat sinyallerini takip edemiyorsanız,güvendiğiniz senedi elinizde tutmanızda yarar var.. ne demişler oturan boğa zıplayan çekirgeden fazla kazanır..
    iyi çalışmalar..

Bu hangi indikatör?

Sent from my F1453 plus using Android mobile app

Esas

Şampiyonluğu zorladığı sürece pirimlenir.. her sene aynı ..hangi takım güclu şampiyon adayı ise %70 %100 arası pirimlenmiş.. açın bakın... hadi iyisiniz iyi😊 (y.t.d )

Esas

Alıntı Originally Posted by kafkas026 Yazıyı Oku
    Bu hangi indikatör?
    bu özel bir ortalama.. basit bir ortalama ile yakın sonuçlar elde edilebilir..

Esas

1,1280 euro ile onay görüntüsü var Y.T.D

5. Esas

bugune dair en ufak bir tahmini olan varmı

Esas

Sayın arkadaşlar Yeni başlık hayırlı olsun.Yeni başlıkla yeni rekorlara inşallah....

Esas

Saatlikte 4.40 hedefli OBO gördüm ama

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    BURSA
    Gönderi
    5,090

Esas

yahu kackere dicez lider oldu diye samp. olmadi daha 4 ay var eufa var yolun enbasindayiz yarin endeks sert duzeltme yapsa 4 e bile gelir ama yavastan sportiflerin zamani geliyor mayisa kadar lazim olmayacak parayla alin yatin.basari geldikce 6.62 zirve gorulecek bence...nerdeyse 4 ayda yuzde 50 marj var.sabir BASARI SARTIYLA !

Sent from my GT-I9300 using Android mobile app

Sayfa 2/304 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •