Sayfa 1/304 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2427 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Yatirimci psikolojisi alis ve satisa gore degil alis satis psikolojiye gore olur. Bu psikolojiyi de mum cubuklari grafikler somutlastiriyor. Sistem bu somut verilere bakarak diyor ki herkes tirsiyor satis ver veya tirsma bitti tetikte ol alisa gec gibi sinyaller. Spek alima gectigi an bu sinyaller sistem tarafindan algilanir yani grafik tarafindan. Tabi iyi spek kucuk kucuk ve farkli zamanlarda alarak urkutmeden toplar. Bunu da rsi gosterir. Bunlar benim bildiklerim.

Esas

Sent from my SM-N915F using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by yapbozcu Yazıyı Oku
    Yatirimci psikolojisi alis ve satisa gore degil alis satis psikolojiye gore olur. Bu psikolojiyi de mum cubuklari grafikler somutlastiriyor. Sistem bu somut verilere bakarak diyor ki herkes tirsiyor satis ver veya tirsma bitti tetikte ol alisa gec gibi sinyaller. Spek alima gectigi an bu sinyaller sistem tarafindan algilanir yani grafik tarafindan. Tabi iyi spek kucuk kucuk ve farkli zamanlarda alarak urkutmeden toplar. Bunu da rsi gosterir. Bunlar benim bildiklerim.
    Peki bu duruma göre saatlik grafikte bu psikoloji bize bayrak formasyonu var diyebilirmi mesela

Esas

Sanmam saatlikte bayrak goremiyorum ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by yapbozcu Yazıyı Oku
    Sanmam saatlikte bayrak goremiyorum ytd
    https://invst.ly/34tr9 Öğrenmeye çalışıyoruz,yanlış da yorumluyor olabilirim

Esas

Eaglexx
    Genelde teknik analizler yapıldıktan sonra şunlar söyleniyor spek tekniğin içine etti, haber tekniği bozdu şimdi burda da sormak istiyorum teknik al verdi veya sat verdi sonuçta bunları belirleyen spek değilmi örneğin yarın spek yeniden alısa geçerse teknik bu sefer sat yerine al mı verecek.Bunu gerçekten ciddi anlamda bilmek için soruyorum.Asla yatırım tavsiyesi değildir.

sn Eaglexx sorunuzu samimi bulduğum için cevaplıyorum..

diğer formun arka sayfalarında kalan ve alıntı yapamadığım..2 ad mesajım var..

1- msj no 7225 '' 4.14 önemli '' Saat 16.03
    2- msj no 7235 ''Oraları öğle bir geçilecek ki.... geçilirken Fahriye abla,çiğnediği sakızı bile patlatacak.. burası o zaman dolacak..'' (4.14 seviyelerinin geçilemeyeceğini ifade eden bir üye ye cevaben yazıldı..)

aşağıda noktalı turkuazın verdiği al sinyalleri var.. siz olsanız hangi al sinyalini elinizde tutarsınız.. tabiki 4 nolu al sinyalini
    her direnç,destek,al,sat sinyali farklı yorumlanır ve sonuçlanır..eğer destek direnç ve al sat sinyallerini takip edemiyorsanız,güvendiğiniz senedi elinizde tutmanızda yarar var.. ne demişler oturan boğa zıplayan çekirgeden fazla kazanır..
    iyi çalışmalar..

Esas

Alıntı Originally Posted by Serhat Yazıyı Oku
    Eaglexx
    Genelde teknik analizler yapıldıktan sonra şunlar söyleniyor spek tekniğin içine etti, haber tekniği bozdu şimdi burda da sormak istiyorum teknik al verdi veya sat verdi sonuçta bunları belirleyen spek değilmi örneğin yarın spek yeniden alısa geçerse teknik bu sefer sat yerine al mı verecek.Bunu gerçekten ciddi anlamda bilmek için soruyorum.Asla yatırım tavsiyesi değildir.

sn Eaglexx sorunuzu samimi bulduğum için cevaplıyorum..

diğer formun arka sayfalarında kalan ve alıntı yapamadığım..2 ad mesajım var..

1- msj no 7225 '' 4.14 önemli '' Saat 16.03
    2- msj no 7235 ''Oraları öğle bir geçilecek ki.... geçilirken Fahriye abla,çiğnediği sakızı bile patlatacak.. burası o zaman dolacak..'' (4.14 seviyelerinin geçilemeyeceğini ifade eden bir üye ye cevaben yazıldı..)

aşağıda noktalı turkuazın verdiği al sinyalleri var.. siz olsanız hangi al sinyalini elinizde tutarsınız.. tabiki 4 nolu al sinyalini
    her direnç,destek,al,sat sinyali farklı yorumlanır ve sonuçlanır..eğer destek direnç ve al sat sinyallerini takip edemiyorsanız,güvendiğiniz senedi elinizde tutmanızda yarar var.. ne demişler oturan boğa zıplayan çekirgeden fazla kazanır..
    iyi çalışmalar..

Teşekkürler cevap için Serhat bey.

Sayfa 1/304 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •