Sayfa 1/16 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 125 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KUTPO Kütahya Porselen

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas KUTPO Kütahya Porselen

Buradan devam...

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Bu şirkete yatırım yapmaktan korkulmaz. Dediğim gibi günlük ve kısa vadeli düşünmemek kaydı ile.

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,862

Esas

Sayın kazankazan kutpo ları satıp Orge almışsınız hayırlı olsun.
    Ben şahsi şartlarımdan dolayı her 2 hisse de de bilanço riskine giremedim. Dün ikisini de karlı verdim.

Orgeyi 7.03 den Kutpo yu,da 7.95 den verdim.
    İnş. Benden alanda kazanır.

Para durumum tam belli olduktan sonra yeni bir çalışma yapıp kendimce güzel olan hisselere uygun fiyatlardan girmeye çalışacağım.

Herkese bol kazançlar dilerim.

Duhul
    Aug 2007
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    419

Esas

KP, burada arkadaşların çamur dediği seramik ana hammaddesi bir tür kil'i bile ithal eder. Genelde de İngiltere'den...
    Ancak porselen işinde hammadde , toplam maliyetin içinde az yer tutar.
    Sanırım % 22 ler civarında.
    Bu nedenle KP kur riski taşımaz, ihracat gelirleri döviz gereksinimini fazlasıyla karşılar.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Anlaşılan o ki KUTPO da mal satan çok. Biz beklerken arkadaşlar çıkıyor. Elbette onlarında vardır bildiği.

Esas

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Anlaşılan o ki KUTPO da mal satan çok. Biz beklerken arkadaşlar çıkıyor. Elbette onlarında vardır bildiği.
    Kendi alip kendi satiyordur. Biraz da dayanamayip satan ky vardir. Kimsenin bir bildigi yoktur da riski alan ya dc almayan vardir.

Esas

Alıntı Originally Posted by akılsart Yazıyı Oku
    Kendi alip kendi satiyordur. Biraz da dayanamayip satan ky vardir. Kimsenin bir bildigi yoktur da riski alan ya dc almayan vardir.

Kesinlikle öyle. KUTPO şeffaf bir şirket. Merak eden tüm verilerini görüp inceleyebilir ve kararını verebilir. Ben şirkete ve geleceğine güvendiğim için burdayım. O yüzden herkes kendi bildiği doğrultuda hareket edecektir. Borsa da gerçek olan tek şey bilanço. Gerisi hikaye. Değerli şirket her zaman hak ettiği yere gelir.

8. Esas

Patron hanfendi Almayada ki Fuar mükemmel geçti yazmış . Sipariş almış olabilir.
    Kar ı görelim, yön iyice belli olur.
    Yakında reklam filmi de geliyor.
    Hedefe doğru sağlam adımlar ...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 1/16 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •