Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 46 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Bakır Borsası

Esas

bakır volalitesine ayak uydurmak ve trade etmek çok zordur. kaldıraç kullananın orta vadede pörtföyü sıfırlaması %99 dur.

yaklaşık 1 yıldır sıkı takip ediyorum ama bir kez olsun trade etmeye cesaret edemedim.

2. Esas

trend yönünde mutlaka stop loss kullanarak eklemeler yaptığınızda çok güzel kar edersiniz.Yalnız burda önemli nokta her emtia'nın bir trade karakteri vardır.Öyle hisse senedi alır satar gibi balıklama atlarsanız parayı kaybetmeniz garanti sonuçtur.

Esas

Alıntı Originally Posted by Salurlar Yazıyı Oku
    bakır volalitesine ayak uydurmak ve trade etmek çok zordur. kaldıraç kullananın orta vadede pörtföyü sıfırlaması %99 dur.

yaklaşık 1 yıldır sıkı takip ediyorum ama bir kez olsun trade etmeye cesaret edemedim.
    zaten sıkıntı burda ,sert hareektler olduğu için kontrata devam için devamlı destek evrmek gerekiyor..kaldıraç oranı1 e 10 a yakın zannedersem

Esas

Alıntı Originally Posted by CTZ7 Yazıyı Oku
    trend yönünde mutlaka stop loss kullanarak eklemeler yaptığınızda çok güzel kar edersiniz.Yalnız burda önemli nokta her emtia'nın bir trade karakteri vardır.Öyle hisse senedi alır satar gibi balıklama atlarsanız parayı kaybetmeniz garanti sonuçtur.
    ben zaten emtialarda özellikle petrol de yoğun olarak trade ediyorum. onuda 1-2 kaldıraç, pozisyona çok güvenirsem maksimum 5 kaldıraç ile trade ediyorum.

emtiaların karakteristik özelliklerini de az çok biliyorum ama bakır'ın marjı diğerlerine göre çok fazla. yüksek kaldıraç kullandığınız takdirde mutlaka bir gün tersine yakalanırsınız ve sermayeniz bitme noktasına gelir.

Esas

Sn Salurlar,hangi aracı kurumu kullanıyorsunuz acaba??
    CTZ7 sağolsun beni baya bi bilgilendirdi..
    burda çalıştığımız aracı kurumları ve nasıl işlem yaptığımızı,ne tip sistemler kullandığımmızıda yazarsak daha eğitici olur kanısındayım..

6. Esas

1.7760'a doğru bir hareketlenme var.Saat 11-12 arası gerçekleşen hacim bu saat aralığı için normalin çok üstünde oldu.Biraz alıcı görünce satış düşünenleri affetmedi galiba
    Attached Images Attached Images

7. Esas

günlük grafiklerde 1.7580-1.7600 bölgesi destek bulabilceği seviyeler olabilir.

8. Esas

eveet saatliklerde 1.7805 ya burdan yukarı ya da mortingen şıtrause.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •