Sayfa 2/28 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 222 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Borsacinin Pc Donanimi Nasil Olmali ?

Esas

Alıntı Originally Posted by tifosiferre Yazıyı Oku
    Samsung'un bu modelini bi inceleyin isterseniz,22 inç...

evet bugün baktım .Teknosada vardı .Biraz içerisi güneş aldığından olsa gerek pek görüntü hoşuma gitmedi .İşıktan dedi çoçuk .Ama kasa çevresi çok estetik duruyordu .Birde şu var sizin gönderdiğiniz monitör 750 usd idi sanırsam .
    Attached Images Attached Images

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,672
    Blog Yazıları
    3

Esas

Peki bir tablet pc masaüstü görevini görürmü? Bendeki p4 kasa artık beni idare etmiyor, dışarıda da bir dizüstü lazım. Diyorum ki böyle bir şey alsam da aynı zamanda evde 19" monitörümü bağlayıp masaüstü yerine kullansam, çift monitör şeklinde.
    http://www.circuitcity.com/ssm/HP-Pa...oductDetail.do
    Mesela bu sistem, nasıl olur?
    "Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türk'üm diyene !"
    Mustafa Kemal Atatürk

Esas

Alıntı Originally Posted by Babadağlı Yazıyı Oku
    Peki bir tablet pc masaüstü görevini görürmü? Bendeki p4 kasa artık beni idare etmiyor, dışarıda da bir dizüstü lazım. Diyorum ki böyle bir şey alsam da aynı zamanda evde 19" monitörümü bağlayıp masaüstü yerine kullansam, çift monitör şeklinde.
    http://www.circuitcity.com/ssm/HP-Pa...oductDetail.do
    Mesela bu sistem, nasıl olur?
    Sizin için mecburen böyle bir şey gerekecek .yoksa 19 monitör çöpe .

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    dükkan
    Gönderi
    2,421

Esas

pek birşey anlamam pc hakkında ama ram küçük olursa anlık borsa izlerken veri transferinden ötürü tıkanma oluyor..ram enaz 1 gb olmalı bence....

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    GeMicİ ekolünün simgelerinden
    Gönderi
    6,177

Esas

delıkanlı borsacı tv den bıle ızler yahu ne yapacaksınız kocaman monıtorlerı yok perde ekran kurun barı eve Allah ıkı göz vermıs hangı bırıne bakacaksın

Esas

Kendİ Makİnemİ YazacaĞim Çok Arastirim Ve Gayet Mutluyum.Öncelİkle Yapilan Sİstemİn Kesİnlİkle İŞlemcİsİnİn Ve Ram'İnİn Kuvvetlİ Olmasi Gerekİr.

amd 4200 X2 Dual Core

1gb 800mhz Ddr2 Kingston Ram(ÖmÜr Boyu Garantİlİdİr)2 Adet Taktim Kasama İŞlemcİmİn Dual Olarak Calismasi Icin

320gb Sata2 Ncq 7200rpm Seagate Harddisk

gigabyte Ga-m55-s3 Anakart

lg 20x Lightscribe multi dvd yazıcı

palİt 8600gt Ddr3 Directx10 Ekran Karti 256mb/128 Bİt

aopen Qf50g 400w Kasa

fsp Epsilon 700w Power Supply

samsung 226bw 2ms 22''lcd Ekran

Arkadaslar Ayrica İŞlemcİme Overclock Yapip Kendisini 4200+den 4800 Seviyesine Cikardim.pc'yİ Mecİdiyekoyde Uzun Arastirmalardan Sonra Bir Bayİden Aldim.fİyat AÇisindan Da Bana Cok Yardimci Oldular.su Anda Da Tabİrİ Caİz İse Roket Gİbİ

BİRDE GARANTİ VE GÜVENİLİRLİK OLAYINA DEĞİNİYİM.HER PARCAYI ULKEYE BASKA BIR ITHALATCI GETIRIR.VE BUTUN PARÇALAR 2 İLA SINIRSIZ GARANTİ SÜRESİ KAPSAMINDADIR.YANI MARKA VERMIYECEGIM BIR COK BUYUK FIRMADA ITHALATCIDAN MALZEMEYI ALIR TOPLAR KASANIN USTUNE KENDI ETIKETINI YAPISTIRIR.O ACIDAN AKLINIZDA TOPLAMA KOTU DIYE BIR IZLENIM OLMASIN.UNUTMAYIN HER BİLGİSAYAR TOPLAMADIR GERISI SADECE ETIKETDEN IBARETTIR.AYRICA UNUTMAYIN SAMSUNG MONITORLER YERINDE GARANTILIDIR.ATIYORUM MARDINDESININ MONITORDE SORUNUNUZ VAR.ARAYIN SAMSUNGU GELİP KAPINIZDAN ALIYORLAR.BENCE MARKALI PC'YE COK VERMEKTENSE KENDIM ISTEDIGIM PARCALARI TOPLARIM OLAY BITER.YANI KISACASI HA KEL HASAN HA HASAN KEL.GARANTI PROSUDURLERI HEPSINDE AYNI.CEBINIZDEN FAZLA PARA CIKMAMASI DILEGIYLE

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    293

Arrow Katılım ve paylaşım çok az

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Arkadaşlar forumun çoğunluğun burda olmasının sebebi borsa .Borsayı yakından takip edenler için bazen 17 inç ekranlar bile yeterli olmadığı ,çoğu arkadaşımızından iki bilgisayar birden kullandığını biliyoruz.Bir borsacı için veri transferi almakta kullanacağı bir pc de olmazsa olmazlar neler olabililir.? İdeal donamım içinde neler olmalı neler olmamalı ? 22 inç monitörler sağlıklımı iş görüyormu, görüyorsa hangi marka ? Toplama ürünmü ? Yoksa gelişen market zincirlerindeki markalı garantili bir ürünmü kurmak gerekir ? iki ekran için nasıl bir pc donanımı yapılmalı ? Borsacı için en ideal makineyi oluşturmaya ne dersiniz ? Valla işin kompedanlarından yardım talep ediyorum.
    Sn. Kentuf çok güzel bir bölüm açmış ama Hissenet'in bu konuda uzman üyeleri burayı okumamışlar herhalde

Sn. Erasure, Sn. Ebu Computer, Sn. KripTo benim ilk aklıma gelen ve güzel öneriler de bulunabilecek üyelerimiz. Müsait olduklarında önerilerini sabırsızlıkla okumayı bekliyorum.

Saygılar.

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    293

Thumbs up Monitörler

Sn. Kentuf'un önerisini biraz çeşitlendireyim

Bu monitörler bence beklentilerinizi tamamen karşılar.

İlgili bağlantılar (Genel özellikleri ve fiyatlar için) ;

http://www.digitaltigers.com/zenview...enter21s.shtml

http://www.digitaltigers.com/zenview-atlas19s.shtml

http://www.digitaltigers.com/zenview...relitedx.shtml

Sayfa 2/28 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •