Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728
Arama sonucu : 222 madde; 217 - 222 arası.

Konu: Borsacinin Pc Donanimi Nasil Olmali ?

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    6,566
    Blog Yazıları
    2

Esas

windos 10'u yüklemeye başladım lakin 2 saat oldu hala %13'ü yüklendi kaç saat sürüyor yükleme?

WİNDOS 10'u İNDİREN VAR MI?

saygılar,

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    Onuncu Köy
    Gönderi
    7,869
    Blog Yazıları
    57

Esas

Alıntı Originally Posted by [ YATIRIMCI ] Yazıyı Oku
    windos 10'u yüklemeye başladım lakin 2 saat oldu hala %13'ü yüklendi kaç saat sürüyor yükleme?

WİNDOS 10'u İNDİREN VAR MI?

saygılar,
    Bilgisayarınızın bileşenlerine göre farklılık gösterir yükleme süresi. Ben 5 dakika sürmedi 2 dakika diyeceğim de abartılmış gibi olacak o kadar hızlı yükledi. Windows 8'den daha iyi bu sürüm. Bütün programlarımı sıkıntısız kullanıyorum.

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    6,566
    Blog Yazıları
    2

Esas

WİNDOSW 10'U KURDUM ŞU AN SÜPER!

Biraz kullanayım bilgi veririm.

Esas

Borsacının diz üstü bilgisayarı nasıl olmalı,dizüstü kullanan arkadaşlar önerilerini yazabilirmi.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by cakabey Yazıyı Oku
    Borsacının diz üstü bilgisayarı nasıl olmalı,dizüstü kullanan arkadaşlar önerilerini yazabilirmi.
    Bu cevabı bende merak ediyorum. Bilgilendirme yapacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

6. Esas

borsacının standart şablon gibi bir dizüstü bilgisayarı olmaz... eğer fazla grafik açmıyorsan mesela viop yakın vadede işlem yapıyorsan bir onun grafiğini açıyorsan oyuncu bilgisayarı gibi bir donanıma ihtiyacın olmaz ki.... ama arka arkaya onlarca grafik açıp bir kapatmıyorsan , başka programlar da çalışıyorsa güçlü laptop lazım... çekirdeklisinden alacan laptopun....

Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •