Sayfa 1/7 123 ... SonSon
Arama sonucu : 54 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Diyarbakırspor....

KekliK Guest

Esas Diyarbakırspor....

Madem böyle bir topic var.,bende doğduğum kent olan Dıyarbakırın futbol takımına başarılar diliyorum..Sportif başarı kadar,futbolun sosyal bir olgu olduğunu unutmadan centilmence sürdürülen taraftar desteğininde buyuk başarı olduğunun bilincine varılması dileğiyle.....

KekliK Guest

Esas

Bu arada Diyarbakırın 2.lig deki diğer takımı Diskispora da aynı şekilde başarılar diliyorum..

Duhul
    Jul 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    407

Esas

2007den beri yorum yok, süper lig'e çıkış kutlaması yok mu??

yönetim sıkıntısı, maddi sıkıntılar derken ikinci lige dönüş kokusu alıyorum, yazık....

Esas

Para yoksa transfer de yok. Haliyle bir çıkıp iki ineceksin. Diyarbakır'a önemli katkılar sağlaması dileklerimle...

Umarım bu yıl taraftarlar (Özellikle kendini bilmeyenler) konuk takımlara daha misafirperver olurlar.

Duhul
    Jul 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    407

Esas

Alıntı Originally Posted by Akresi Yazıyı Oku
    Para yoksa transfer de yok. Haliyle bir çıkıp iki ineceksin. Diyarbakır'a önemli katkılar sağlaması dileklerimle...

Umarım bu yıl taraftarlar (Özellikle kendini bilmeyenler) konuk takımlara daha misafirperver olurlar.
    tüm stadlardaki kendini bilmezleri daha misafirperver olmasını diliyorum

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    NİCE
    Gönderi
    583

Esas

Diyarbakırsporun bu yıl lige renk katacağını düşünüyorum...Düşeceklerinide sanmıyorum...Ve umarım düşmezler..Çünkü kent olarak,yöre olarak böyle büyük bir kitlenin peşinde koştuğu takımın süperligde olması sosyal,siyasi ve ekonomik açıdan çok kazanımlar sağlar.
    Başarılar diliyorum.

Esas

her biji amed diyarbakırın trabzonu yenmesi, acıkçası maddi olarkta çok işime yaradı trabzon yenildiği için ptesi 8,80 den tspor hissesi alabildim rahatlıkla(yenilmesse tememttü beklentisiyle yüzksek açardı büyük ihtimalle bende yüklü amaya cesaret edemezdim) 8,80 alış 10,40 satış) teşekkürler diyarbakır spor

Duhul
    Jul 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    407

Esas

fener maçında sahaya atılan bin türlü şeyi görünce utandım yemin ederim.

aziz yıldırımın dediği gibi fb gs bjk senin rakibin değil ki... seni yenseler ne olur.

maalesef tribünlerdekilerin çoğunun gs taraftarı olması da olayların saçmalık düzeyini aşmasına sebep oldu, artık gs maçında da fbliler tribünü doldurur.

üç büyük klübü de çok iyi karşılamak, onlarla oynayabilmenin değerini bilmek gerekirken durumdan rahatsız çoğunluğu utandıranlara koca bir yuuuh...

bu tür hareketler süreceğine küme düş daha iyi...

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •