Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Faiz Getirileri Ve Beklentileri

1. Esas Faiz Getirileri Ve Beklentileri

Madem üç kağıt ekonomisi diye tabir edilen bir sermaye hareketleri piyasamız var ve teknik analiz bölümünde de gerek endeksin gereksede euro ve doların analizini yapıyoruz, hatta paritenin bile analizi yapılıp irdelenmeye açık bir forum bölümümüz var, o halde bana göre bu bölümden uzaklaşmaya gerek duymadan, teknik analiz bölümünde de faiz beklentileri incelenip görüş belirtilmesi ve irdelenmesi çok iyi olurdu.Tabi bu işi grafiklerle vede analiz yorumlarıyla irdelemek biraz sağlıklı gözükmüyor gibi görünsede en azından ülkemizin değişen ekonomik hedefleri ışığında ele almay değer buluyorum.Çünkü bilindiği gibi, son ekonomik hedflerimizden biri ve en çok üzerinde durulanı faiz dışı fazla elde etme ve bu işi sıkı ele alıp hedeflarden sapmamaya çok özen gösterilmesi gösteriyor ki faiz önümüzdeki bir iki yıl boyunca getirisi sağlam bir yatırım şekli olmaya devam edecek.Bu sebepten kanaatimce faiz in hangi vadelerde ve ne gibi durumlarda nerelerde seyretmesi mantıklı olurdu gibi sorulara buradan açıklık getirmek isteyecek bir çok forum müdavimi olduğuna inanıyorum.Bu gidişle olmasa şaşmak lazım. bazen öyle bir süre yaşanıyor ki faiz herşeyin üstünde ve avantajlı konumunu sürekli devam ettirebiliyor.Bu görüşler ışığında siz değerli forum üyelerininde bu konu hakkında yazılarınız olacağını düşünerek faizi de şeytan üçgeninin içine alacak şekilde irdelemeye davet ediyorum.

2. Esas

biletler biletixde

Esas

...............................

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

http://www.hisse.net/topluluk/register.php

ŞU AN OKUMAKTA OLDUĞUNUZ ESKİ FORUM YAZMAYA KAPANACAK, SADECE ESKİ YAZILAR OKUNABİLECEKTİR.
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •