Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 48 madde; 17 - 24 arası.

Konu: avrupa basketbol şampiyonası

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Bunca genç nüfusa sahibiz.İşsizlik had safhada ki böyle bi ortam gençler için fırsattır.Ne futbolda ne basketbolda iyi adam çıkaramaz olduk,filizlenenlerde şeker gibi eriyip gidiyorlar.Yöneticiler ve sistemin çok hatası var bu gidişatta.

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Erenköy
    Gönderi
    3,994
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by KARAHAN Yazıyı Oku
    umarım çeklere de yenilirler de kıçın kıçın geri gelirler ve tırpan ele alınır..bu adamları n biletleri kesilir...38 yaşındayım 5 arkadaşım ı alıp geleyim bunlardan az fark yerdik...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Misak-ı Milli içi
    Gönderi
    714

Esas

Tanjeviç ile Zico aynı uçakta gitseler hayır demem:-)

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    Karşıyaka
    Gönderi
    396

Esas

Bizde adettendir başarısızlık ödüllendirilir,başarılı olanında başını yemek için elimizden geleni yaparız...2010 dünya şampiyonasına takımı büyük koç Tanjeviç hazırlar cebinede senede 1 milyon dolar koyarız...

Ben çocuk yaştan beri 70'li yıllardan itibaren milli takımı seyrederim,daha 50 sayının altında biten maçımız olduğunu pek hatırlamıyorum...

Ender,Semih,Hakan Demirel dışındaki oyuncuları 2'şerli olarak diğer takımlara dağıtın,hepsi o takımların en iyileri olurlar ama 2 ay Tanjeviç ile turnuvaya hazırlanınca durum bu oluyor...

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Alıntı Originally Posted by hakanen Yazıyı Oku
    Tanjeviç ile Zico aynı uçakta gitseler hayır demem:-)
    Sırp kasabının hemşosunu da götürsünler giderken.

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    942

Esas

Ya iki gündür iş yerinden ayrılıp koştura koştura eve geliyorum. Ortamı hazırlıyorum izleyeyim aslanlarımızı diye. İlk yarı bitmeden uyuz olup kapatıyorum. Ayıptır artık bu kadarı.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Alıntı Originally Posted by tiyatro Yazıyı Oku
    Ya iki gündür iş yerinden ayrılıp koştura koştura eve geliyorum. Ortamı hazırlıyorum izleyeyim aslanlarımızı diye. İlk yarı bitmeden uyuz olup kapatıyorum. Ayıptır artık bu kadarı.
    Oynar kaybedersin tamam.Yaw bunlar afyon yutmuş gibi safindirik safindirik dolaşıyorlar.Uyuz olmamak elde değil.

8. Esas

12 deve adam

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •