Sayfa 1/6 123 ... SonSon
Arama sonucu : 48 madde; 1 - 8 arası.

Konu: avrupa basketbol şampiyonası

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    5,933
    Blog Yazıları
    65

Esas avrupa basketbol şampiyonası

bu takımda hidayet ve mehmet okur yokken ne başarılar elde edildi...bu adamlar ruhların ı satmışlar...bunlar vatan haini bunların basketbol yetenekleri zaten ortada ama ruh hiç yok...karakter yok...hakan bu takımda gard olamaz ancak top toplar...neden tanjeviçte ısrar ediyoruz...yokmu birtane baba türk teknik adam ...adam takımı yemiş bitirmiş...serkan ı çok aradı gözlerim...ben federasyon başkanı olsam bu takımı çekerdi m ve çeklerin karşısına çıkartmazdım...sinir hastası oldum ya...

Esas

Kafayı yiyecem yaa rezil olduk be

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    5,933
    Blog Yazıları
    65

Esas

kolej takımı bunlardan iyi oynar...12 cüce adam bunlar...

maç bitiyor 39 sayı attılar....yuhhh yahu yuhhh...

bu iki kazma sanıyorlarki nba de yetenekleri için bulunuyorlar...birileri söylesin nba in show yeri oldugunu ve türk seyrci kitlesi çekmek için nba de olduklarını..yoksa bunlar anca ncaa de çaylak olurlar...

bunlar ruhsuz...

Esas hasta eder bunlar

al bende de o kadar .sonunnna kadar haklısın karahan kardeşim.sakatlanırım diye oynamıyo ruhsuzlar bence özellikle de mehmete yazıklar olsun...

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Erenköy
    Gönderi
    3,994
    Blog Yazıları
    1

Esas

Bende bıraktım seyretmeyi. Memo mudur nedir Utah'taki oyununun 10'da birini oynasa, Hidayet kasım kasım kasılacağına adam gibi oynasa memleketimiz böyle rezil olmazdı.

Bu gençler geçen sene hepimizi ayağı kaldırdı.ALL'starlarımız ise mahçup oldu ve tekrar milli takima girmek istediler.Ben olsam hiç almazdım.Gitsinler NBA'de oynasınlar.Milli formamızı istediklerinde giyip, istediklerinde red edebilecekleri bir forma değildir.

Umarım yarında çeklere de yeniliriz de adam akıllı önlemler alırlar

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Dünkü Litvanya maçının 2.devresinden itibaren izlemedim.Bu maçta da baktım adam daha maçın başı 15 sayıyı tek başına attı,uyuz oldum,kapattım tv'yi.NBA yıldızıymış.Yerim ben onların yıldızlığını.Sakat gelirseniz USA ya giremezsiniz demişler sanki.Hakikaten ruh yok.Yazık çok yazık.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    5,933
    Blog Yazıları
    65

Esas

Alıntı Originally Posted by ogüst Yazıyı Oku
    al bende de o kadar .sonunnna kadar haklısın karahan kardeşim.sakatlanırım diye oynamıyo ruhsuzlar bence özellikle de mehmete yazıklar olsun...
    nba oyuncusunun kralı dirk nowitzki dir...bunlara kulak arkası dersi verdi..ama karşısındaki öküz anlamazki...terbiye yo k bunlarda...hidayet saygısızı adam smaça giderken kolundan çekiyor ...utanmaz adam ı sakatlayacak...tekni k faul aldı zaten maç orada koptu...yazıklar olsun...soyadına hiç yakışmayan bir adam bu ruhsuz hidayet...

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    5,933
    Blog Yazıları
    65

Esas

bu şerefsizleri tekrar geri alan da şerefsiz tanjeviçtir...

kovn hepsini...

turgay telefonunu kapatmış...

olmaz böyle şey...federasyon uyuma...

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •