Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 183 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Erkek için parfüm tavsiyesi

1. Esas

Alıntı Originally Posted by 0pennacle0 Yazıyı Oku
    Arkadaslar malum yaz gecti kışa geliyoruz ama bazılarımız kış da gelse koku oluyor maalesef...Benim istegim piyasadaki ucuz parfumlerden olmayan fiyat onemli degil cok agır olmayan ama hemen de ucup gitmeyen super bir parfum tavsiye etmeniz....
    Sn. 0pennacle0,

Öncelikle deodorant ve parfüm arasındaki farka vurgu yapmak ve bahsettiğiniz kötü kokunun oluşmasını önlemek için öncelikle deodorant kullanmak gerektiğini söylemek istiyorum.

Parfüm önerimi ise kullanmakta olduğum "Jean Paul Gaultier" lehine belirtmek istiyorum.

Tabii bildiğiniz gibi her parfüm herkesle aynı oranda uyuşmayabilir. Ama önerdiğim parfümü kullanmadıysanız deneyebilirsiniz. Parfümün her 2 cins için de ayrı ayrı mevcut olmasına rağmen, birçok bayanın bu parfümün erkek için olanını kullandığını biliyorum

Sevgiler...

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    561

Esas

ROMA yı tavsiye ederim hocam.. Pişti olma ihtimalinde azdır

Esas

CK One..tarifinize uygun ...kullandıktan bi kac dakika sonra gercekten harika kokuyor
    bi de ek..burayı okuyan bayanlar varsa diye yazıyorum ..noooolur angel kullanmayın....vallaha duramıyom yanınızda...evi felan havalandırmak zorunda kalıyoz o derece

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Erenköy
    Gönderi
    3,994
    Blog Yazıları
    1

Esas

Hacci'den Hacıyağı yada Ispartapower'den Gülsuyu da olabilir.Azcık ağır ama kalıcı.Kolay kolay çıkmıyor

Duhul
    May 2005
    Gönderi
    723
    Blog Yazıları
    1

Esas

Önce bir deo tak kullanmak gerektiği kanaatindeyim.

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    914

Esas

Alıntı Originally Posted by Sinek Vale Yazıyı Oku
    Sn. 0pennacle0,

Öncelikle deodorant ve parfüm arasındaki farka vurgu yapmak ve bahsettiğiniz kötü kokunun oluşmasını önlemek için öncelikle deodorant kullanmak gerektiğini söylemek istiyorum.

Parfüm önerimi ise kullanmakta olduğum "Jean Paul Gaultier" lehine belirtmek istiyorum.

Tabii bildiğiniz gibi her parfüm herkesle aynı oranda uyuşmayabilir. Ama önerdiğim parfümü kullanmadıysanız deneyebilirsiniz. Parfümün her 2 cins için de ayrı ayrı mevcut olmasına rağmen, birçok bayanın bu parfümün erkek için olanını kullandığını biliyorum

Sevgiler...
    Jean Paul Gaultier bence de iyi seçim.
    Unisex zaten. Partnerinizle ortak kullanım bile sözkonusu olabilir

Duhul
    Oct 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    464

Esas

bürüt(turkcesı)

erkegın özü...hadi sür....

Esas

Alıntı Originally Posted by PARK Yazıyı Oku
    Size benim kullandığım ISSEY MİYAKE yi tavsiye edebilirim hem hafif hem kalıcı...

Sevgiler...
    ISSEY MIYAKE i biliyorum.. stick i var bende..baya kaliteli özellikle stickte kalite çok önemli..diğerleri gibi değil. ama parfümler ve yan ürünleri çok pahalı.. bir çözüm bulmak lazım buna.. çok sık almamaya çalışıyorum... ama işin gerçeği parfümsüzde olmuyor. içim acıyor bazen o parayı verirken.. azönce yukarıda bahsettiğim 212 nin fiyatı en son 180 ytlydi.. bu stickin fiyatı 50 ytl..

gidip 100 lot vestel alırsın bunları alana kadar

borsacı kafası işte..

Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •