Sayfa 1/22 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 174 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GerÇek Efsane Fatİh Terİm

Esas GerÇek Efsane Fatİh Terİm

Fatih terim gerçek bir efsane dir hepimiz için... O gerçek bir idol, kompleksiz , ezik olmayan bir adanalı, futbolumuzu hep ileriye götüren bir imparatordur ...

Son olarak yaptığı basın toplantısıyla ne kadar ingilizce bildiğini hem bize, hem dış basına bir kez daha göstererek, bizi gururlandırdı...büyüksün imparator, büyüksün fatih terim...

işte yunanistan milli maçı öncesi düzenlediği basın toplantısı.: YALNIZ
    İNGİLİZCE tercüma ne gerek var ki fatih terim ingilizce şakıyor ...

tarihi açıklamanın tam metni çıkardım üşenmeden..

it doesn't matter for us.... for me
    big games easy then the other games, unfortunately!!!!!

everytimes we have the control the games,
    under the control the games,

during the games, we have the some possibility, some big chances, some big okaziyons
    something like that but....what can I do...sometimes... and it's the football
    that's the football something happened
    everything is something happened

but anyway now is in the TABELE
    we have to seen the situ-ation
    now is second...... position.... and one point more
    I don't want to see the back
    I want to see eheheh, I want to see the front
    and
    I hope so tomorrow my teams.....

fatih terim gerçek bir efsane dir mesala ,ben en çok şu kısmı beğendim I don't want to see the back I want to see eheheh, I want to see the front...

sevgiler.

Esas

http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=smok3buda görüntüsü..ilk gördüğümde yok canım etmemiştir öle bişi dedim fatih hoca ama görüntü metni doğruluyor...varsa ingiliz muhabirler bile ingilkizce öğrenmeye gitmişlerdir...

Esas

bence bu kısım okullarda gramer diye öğretilse çocuklar 50 sene dilden soğur,tüm bildiklerini unutur hehe

Esas

bu anyway kısmıda çok komik,yani o ana kadar sanki süper açıklamalar yapmış,konu dışına çıkmış da toparlamak için anyway diyor kaprisman

Esas

be şimdi metni tam olarak okudum,olayı gelişmeleri bildiğim halde adam ne demeye çalışmış çözmeye çalışıyorum,garibim muhabirler veya haberi dış basında dinleyenler ne yapsın

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,675

Esas

fatih terim sanal düşmanlar yaratıp kendi kuyusunu kazdı.basını karşısına aldı.doğru dürüst kemikleşmiş bir 11 kuramadı.böylesine önemli bir dönemde sanki çıkılan maçlar hazırlık maçıymış gibi durmadan futbolcu denedi.sanırım başta kendisi sonrada yardımcı teknik heyet ve dahası oyuncu kadrosu oynanan maçların avrupa şampiyonası grup elemleri olduğunu unuttu...

dandini futbolla nereye kadar?

imaparatore terimotto UEFA KUPASI kaldıran GS döneminde kazandığı sermayeden yemeye devam ediyor.ama kendiside biliyor olmalı.HAZIRA DAĞ DAYANMAZ!

önünde sadece 1 maç kaldı.eğer yenilirse milli takımımız ve ben federasyon başkanı olsam kendisine teşekkür eder biletini keserim.

yıldıray ve fatih tekke gibi iki kemik oyuncuyu silebildi.sanki bu terim başka terim ben gerçek terim'i isterim.

AY DONT VANT TU Sİİ DI BEK AY VANT TU Sİİ DI FIRONT...

komedi.

türk milli takımının hocası ingilizce demeç veriyor daha doğrusu verdiğini sanıyor.bu şekilde verecekse hiç vermesin.

yerim ingilizce'nin evrenselliğini...

neden TÜRKÇE demeç vermiyor? bence bu bile sorgulanmalı.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    809

Esas

Alıntı Originally Posted by son_azrail Yazıyı Oku
    http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=smok3buda görüntüsü..ilk gördüğümde yok canım etmemiştir öle bişi dedim fatih hoca ama görüntü metni doğruluyor...varsa ingiliz muhabirler bile ingilkizce öğrenmeye gitmişlerdir...
    İngilizceyi pasifik yerlilerinden öğrenmiştir belkide..

Malum orada Güvercin ingilizcesi-Pidgeon English- konuşuluyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by dolunay Yazıyı Oku

bence bu kısım okullarda gramer diye öğretilse çocuklar 50 sene dilden soğur,tüm bildiklerini unutur hehe
    kesinlikle katılıyorum

Sayfa 1/22 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •