Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 177 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Bizim Takımımız

Esas

veeeeeee bittiiiiiiiiiii

Esas

Şimdi bitti. 2-1 kazandık.

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Mandalina bahçesinde...
    Gönderi
    3,232
    Blog Yazıları
    2

Esas

Yunanistan'da kazandığımız 4-1'lık zaferden beri Milli Takımımızı hiç bu kadar azimli, istekli hırslı ve akıllı görmemiştim..İşte inancın zaferi budur, hakımız olan galibiyetide, Avrupa şampiyonsı finallerinin vizesini Oslo'da söke söke aldık..

Emre futbol resitali verdi bu gece.. o kadar ihtiyacımız vardıkı böyle bir sevince yazmakla anlatılamaz..

Bugun Fatih Terim'le ilgili bir topikte yazmıştım, Milli Takımımız buyuk maçların ve finallerin takımı diye..yanıltmadılar yuzumuzu kara çıkartmadılar..hepsine helal olsun...

Kazandıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 2-1 ....Harika bir sonuç..

Tum Türkiye'nın zaferini kutluyorum..bunu bize yaşatanlara bir kaz daha teşekkur ediyorum...

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul-küçükyalı..FENERBAHÇE CUMHURİYETİ.
    Gönderi
    8,088

Esas

evet az önce bitti yendik gözümüz aydın ...

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Mandalina bahçesinde...
    Gönderi
    3,232
    Blog Yazıları
    2

Esas

İşte motivasyon budur...Futbolcularımız maça başlarken hepsi ağlamışlar..duygusalığımız bizi zafere göturdu...inanca Turk insanın başaramayacağı hiç bir şey yok...hepsine helal olsunn...

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul-küçükyalı..FENERBAHÇE CUMHURİYETİ.
    Gönderi
    8,088

Esas

herkes çok güzeldi ama ben bugün hamit'ten verim alamadık gibigeldi ...emre süperdi...gökhan gönül ben bu takımda oynarım dedi ...semih ise bu takıma neler vereceğini gördük...semih'e fazla top gelmedi ama gelen topları çok iyi değerlendirdi bana göre...ayrıca nihat çıksaydı orada daha iyi olurdugibi geliyor o çıkınca basan kalmadı önde o yüzden çok geri yaslandık bir gol yiyeceğiz diye çok korktum...

Esas

çarşamba akşamki maç nerde beyler burdamı bosnadamı taraftar istiyormuş terim baba hadi gidelim maça .

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Erenköy
    Gönderi
    3,994
    Blog Yazıları
    1

Esas

ALLAHIM sana şükürler olsun.

Hele bugün Ulm'de toplanan şerefs.z PKK'lıları Apo itinin posteriyle görünce daha da anlamlı oldu benim için.

Çok ama çok mutluyum (sevinç gözyaşları)

Sayfa 2/23 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •