Sayfa 1/23 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 177 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Bizim Takımımız

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Thumbs up Bizim Takımımız

Milli Takımımızın bizim gönül desteğimize ihtiayacı olduğunu düşünüyorum.Daha önce açılan topik bizim yanlışlarımız yüzünden kapandı.Daha dikkatli olalım.Ve tükanı açalım.Hayırlı olsun.
    VURDUKLARI GOL OLUR İNŞALLAH.

Duhul
    May 2005
    Gönderi
    723
    Blog Yazıları
    1

Esas

Gönlümden geçen 3-2 galibiyet.İnşaallah.Yıdıray Nihat,Altıntoptan iyi haberler.Galibiyet golümüz son beş dakikada gelsin.(yILDIRAY YEDEKTE SANIRIM)

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Mandalina bahçesinde...
    Gönderi
    3,232
    Blog Yazıları
    2

Esas

İlk yarı 1-1...ilk 20 dakika Norveç, son 25 dakika biz guzel oynadık..ama bu zurafa boylu takıma, guzel çalım atıp bellerini kıracak kıvarak futbolculara ,ihtiyacımız var..Hava topları hep tehlike yaratıyor ama bu gençleştirilmiş Milli Takım hoşuma gitti.. Umarım 2. yarı galibiyeti yakalarız..

Çok fazla gol poziyonu olmadı maçta, ceza sahasına daha fazla girip yerden oynarak biraz çalım atarak galibiyet yolunu açabiliriz.. Emre'nin golu de harikaydı..

Spiker Wederson için, yılan gibi boynunu uzattı ve kafayı vurdu, boyu 1.95 cm..

Esas

Almancılarımız (gurbetçilerimiz) güzel oynuyor. Mehmet Aurellio'ya da Milli Forma çok yakışıyor esmer delikanlımız bizim.

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Mandalina bahçesinde...
    Gönderi
    3,232
    Blog Yazıları
    2

Esas

Evettttttt Nihatttt aslanlarım koçlarım benim...İşte Milli Takım bu..şimdi herşey lehimize.. 3' leyelim de rahat edelim...Sadece kalaslardan kuru bir takım karşında oynuyoruz ama harika oynuyoruz...

Esas

İkinci yarıyı evde izliyorum. Lokal çok kalabalık ve gürültülü. Ev de lokalden aşağı değil.

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Erenköy
    Gönderi
    3,994
    Blog Yazıları
    1

Esas

Arkadaşlar şu an maçı izleyemiyorum malesef

Almanyadayım ve bulunduğum yerde bir türlü bulamadım maçı gösteren bir yer

Manyakça heyecanlıyım.Ne olur güzel haberleri buradan paylaşın.Buradan ve hürriyetden izliyor olacağım

ALLAHIM yardım et aslanlarıma

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Erenköy
    Gönderi
    3,994
    Blog Yazıları
    1

Esas

maç bitmedi mi arkadaşlar daha

Sayfa 1/23 12311 ... SonSon