Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 13 madde; 9 - 13 arası.

Konu: KıRMıZı BeYaZ - ANTALYASPOR

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    10,347
    Blog Yazıları
    9

Esas

Hayırlı olsun.
    Süper ligimizde güneyden olan eksiklik böylece giderilmiş oldu. Kendi yörem olması dolayısıya takım da bizim tabii
    Umarım bu defa kalıcı ve istikrarlı bir çizgiye oturur.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Batı Göktürk Hakanlığı
    Gönderi
    417

Esas

Onursal Başkanımız, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel:

''Ben Antalyaspor fanatiğiyim. 18 yaşında bir spor kulübünde yöneticilik yapan tek kişi olarak spor tarihine geçtim. Antalyaspor'un artık takıma yeni heyecanlar katacak, vakit ayırabilecek, dinamik kişilere ihtiyacı var''..

''Antalyaspor'un borçların biz üstleniyoruz. Yeni yönetime borçsuz bir Antalyaspor devredeceğiz. Kulübün Süper Lig gelirleri yaklaşık 20 milyon YTL olacak. Bu gelirle başarılı bir Antalyaspor yaratılabilir. İşadamlarını, turizmcileri, sanayicileri Antalyaspor'da yönetim oluşturmaları için davet ediyorum.''

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Batı Göktürk Hakanlığı
    Gönderi
    417

Esas

Antalyaspor'da sezonun ilk maçı için tek hedef baskılı futbol ve farklı galibiyet.. Ligin en güçlü ekibi Beşiktaş'ı puansız göndermek ve Süper Lig'in üzerine kıpkırmızı şimşekler çaktırmak..

ANTALYASPOR : Ömer, Uğur, Bieniuk, Musa, Orhan, Ngwenya, Volkan Arslan, Ertuğrul, Sedat, Mustafa Özkan, Serge..

Stadyum: Antalya Atatürk

Saat: 21.45

Hakem: Bünyamin Gezer

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Batı Göktürk Hakanlığı
    Gönderi
    417

Esas

Sürpriz yok, Antalyaspor çeyrek finalde

Antalyaspor sahasında ağırladığı Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Gaziantepspor'u baskılı bir futbol neticesinde 2-0 mağlup ederek çeyrek finale adını yazdırmayı başardı. Antalyaspor'un galibiyet golleri 68. dakikada Pacome Dijehoua ve 73. dakikada Tita'dan geldi.

Esas

Antalyasporumuz...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •