Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Kar/zarar hesaplama Programı

1. Esas Kar/zarar hesaplama Programı

Değerli arkadaşlar,
    Elinde hisse senedi alım-satımı sonucunda ne kadar kar/zarar ettiğimizi yüzde olarak me parasal olarak gösteren bir programcık varmı,komisyon oranı ve kesintilerin dahil edilmiş halyile birlikte...
    Elinde böyle bir program olan varsa,bir yerlere upload edip bu bölümde paylaşırsa sevinirim,
    Daha önce paylaşına linklerin tamamı ölü olduğunda her hangi bir netice alamıyoruz.
    Hepinize bol kazançlar...

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Excell var ya 2 dkkada tüm işlemlerimi hallediyor saolsunn..

Bunun yanında e-broker türü programlarda da kar/zarar hesaplama olayı var sanırım..

Bahsettiğiniz programları kullanmayı çok önceler denemiştim, excell in yerini bile tutmuyorlar açıkçası..

Esas

Alıntı Originally Posted by kadirozdamar Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar,
    Elinde hisse senedi alım-satımı sonucunda ne kadar kar/zarar ettiğimizi yüzde olarak me parasal olarak gösteren bir programcık varmı,komisyon oranı ve kesintilerin dahil edilmiş halyile birlikte...
    Elinde böyle bir program olan varsa,bir yerlere upload edip bu bölümde paylaşırsa sevinirim,
    Daha önce paylaşına linklerin tamamı ölü olduğunda her hangi bir netice alamıyoruz.
    Hepinize bol kazançlar...
    DENİZ TÜREVİN ANA SAYFADA İNDİREMİYORSUN AMA MÜŞTERİ OLMASANDA KULLANABİLİRSİN

Esas

www.tnn.net e üye olunuz ,finans bölümüne giriniz.
    orada portföy takibi var.
    pek profosyonel değil tabiki..

türkbeg Guest

Esas

buraya üye olmak için para almak gerekir aslında .Çok zor üye olabiliyorsun kardeşim.

6. Esas Kar-zarar programı-iyi günlerde kullanın.

Değerli arkadaşlar,
    İnternette dün tüm aramalarıma rağmen aradığım dosyayı bulamadığımdan
    kendim excelde gece boyunca isteklerime cevap verecek ve sizinden isteklerinize cevap vereceğini düşündüğüm Kar-zarar hesaplama programcığını oluşturduğum ve beğeninize sunuyorum,
    Program ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bekliyorum,eksik kalan yerlerini tamamlayabilriz.
    Hepinize kolay gelsin...
    Programı indirebileceğiniz link http://www.kadirozdamar.com/HİSSE KAR-ZARAR.xls
    Program şifresi: kadirozdamar
    saygılarımla...

7. Esas

Hisse senedi alım satımlarınızın tüm detayını kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir yazılım arıyorsanız dodni.blogspot.com.tr adresinde bulabilirsiniz

8. Esas

Ucretsiz kar-zarar hesabı ve portfoy yonetim programı için http://www.dodni.blogspot.com.tr

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •