Sayfa 1/424 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3392 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Esas ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

ANSGR Anadolu Sigorta

Thumbs up

Merhabalar Kimse bu hisseyi takip etmiyormu acaba?Topic bom bos.Garip... Sirket degeri ile piyasa degeri kiyaslandiginda su anki haliyle bile ucuz kalmis ve ustelik temele bakildiginda daha %40-50 prim gozukuyor.
    Asagidaki yazi HSBC nin 23 Ocakta verdigi gunluk bultenden alinmistir.
    Bilgi icin hissenin 22 Ocak 2004 kapanisi 1870TL 16 Subat 2004 kapanisi 1880 olmus.

HSBC nini raporu----------------------------------------------------------
    Anadolu Sigorta [Piyasa değeri; 113 milyon dolar, Hedef değer: 210 milyon dolar,
    AL] 2003 yılı prim üretimini açıkladı. Buna göre şirket prim üretimini yıllık bazda
    %51 artırarak 299 milyon dolara yükseltirken, bu artışta toplam prim üretimi içinde
    %51 paya sahip kaza ve %30 paya sahip yangın branşları temel belirleyici
    olmuştur.
    ------------------------------------------------------------------------
    Pozisyon alinip takip edilmesi uygun gozukuyor.Yaniliyormuyum.Yorumu olan arkadaslardan yazmalarini rica ediyorum.Bol kazanclar

Esas

Hisse genel olarak cok hareketsiz kaldi.Son gunlerde piyasanin durumuyla kiyaslandiginda yukselis veya belirgin bir dusus yok. Hisse satislara direniyor izlenimi veriyor. Mal toplaniyor sanirim. Derinlikli ekranim olmadigi icin kesin konusamam fakat olan arkadaslar varsa yazar ve bizi aydinlatirlar. Bu nedenle yukselis gelmesi olasi goruyorum.Zaten kendimde 1850 den pozisyon almis durumdayim.Hedefim 2300.Su an 15 gunluk agirilikli ortalamalari 45 gunluk agirlikli ortalamalarini alttan kesmis durumda.Bol kazanclar
    Son düzenleme : N28aichi; 11-03-2004 saat: 17:37.

4. Esas

Son iki gündür islem hacmi cok yüksek.Bugün kar satislarini iyi karsiladi.
    2002 karindan ~40 Trilyon yedek Akcede, 2003 Kari ~ net 40 Trilyon .
    Nakit temettü mü kapida acaba?
    Benim satis hedefim en erken 2700 lira, baska alternativ hisse senedi bulamadim.

Esas

Sn Samil Basajev hedefimiz ayni.Normal sartlarda 30 hisselerinden genele hareket basladiginda buyuk bir dalga ile 2700 e dogru yol alacak diye tahmin ediyorum.Umarim yanilmam.Bekleyip gorecegiz.

Esas

bu hissede bende hareket bekliyorum ama bu kadar buyuk degil % 10 -15 gibi bir yükselis deniz yatirim hisse ile bu aralar oynuyor cuma günü karsilikli islem gectiler iki defa 100 er bin lotluk pazartesi ola hayrola

Esas

Sn Zulfu Askin Benim 2700 hedefim kisa vadeli degil.

Esas

***ANSGR***
    Anadolu Anonim Turk Sigorta Sirketinin 2003 yili Olagan Genel Kurul Toplantisinin 29.03.2004 Pazartesi gunu saat 10:30 da Buyukdere Caddesi, Is Kuleleri, Kule 2, Kat:23-26, 4. Levent, Istanbul adresindeki Genel Mudurlukte yapilacagi bildirilmistir.

Sayfa 1/424 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •