Sayfa 271/271 İlkİlk ... 171221261269270271
Arama sonucu : 2168 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: ARAT-Arat Tekstil

1. Esas

Kapalı tahta isimleri arasında ihfin neden yok acaba ,o açık mı yoksa.ytdd

2. Esas

Yazık çok yazık

Bir şeyler yapalım birlik olalım çağrıları yaptım kimseden ses çıkmadı.Bu tip işlerde bireysel olarak maalesef netice almak çok zor
    Spk ya yazdım, IMKB ye yazdım, aldığım cevapları da foruma yazdım.

Bir Allahın kulu da demedi ki yahu kardeşim, gel, bizimde paramız yendi, tasarruflarımız, borsaya yatırdığımız alınterimiz tamamen kül oldu, 3-5 daha verelim avukat tutalım,hatta avukata da para vermeyelim, kurtarabildiğimizden pay verelim, savaşalım birlik olalım.

kimse demedi, yazıklar olsun...

Bu devlet, ilgili kurumlar , SPK ne iş yapar ?
    "bildirimlerini yerine getirmedi" diye borsa kotundan çıkarmak ne kadar kolaymış ?

İnternette forumlarda okuyup, kendine kızmaktan başka hiç bir şey yapmayan insanların emeklerinin üzerine oturmak ne kadar kolaymış ? haram yemek ne kadar basitmiş....

Burada yok "haram olsun", yok "senden, evladından çıksın" vs.. gibi bela okumaların hiç bir faydası yok.

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    Kenya
    Gönderi
    3,650
    Blog Yazıları
    3

Esas

-olimpiyat komite başkanı hasan arat .. arat tekstilin sahibi değilmiydi ?

batırdı şirketi şimdi ....yaptığı yanlış tanıtım videosuyla bütün ülkeyi batırdı...rihanna müziğiyle tanıtım videosu mu olur ?

müslüm baba orhan baba ibrahim tatlıses serdar ortaç seda sayan Vb ünlüler varken ...ünsüzleri kullanması acayip olmuş.....

Esas

İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Başkanı Hasan Arat

Olacak şey değil.... adam küçük yatırımcıyı dolandırdı sıra Olimpiyatlarda.... yok öyle Yabancılar senin gibilerine pirim vermez sahtekar.... senin uğursuzluğun yüzünden bence İstanbul kazanmadı.....

http://haber.stargazete.com/spor/jap...r/haber-787526

5. Esas

şöyle bir haber var

http://www.borsagundem.com/haber/ytm...satacak/396477

http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari...aspx?id=292777

bizim bir işimize yarar mı bilemedim, ama paylaşmanın doğru olduğunu düşündüm..

6. Esas cumhurbaşkanı başbakan buyükşehir başkanı ya da bakanlardan biri sormazmı Hasan arata

Alıntı Originally Posted by kadzer Yazıyı Oku
    İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Başkanı Hasan Arat

Olacak şey değil.... adam küçük yatırımcıyı dolandırdı sıra Olimpiyatlarda.... yok öyle Yabancılar senin gibilerine pirim vermez sahtekar.... senin uğursuzluğun yüzünden bence İstanbul kazanmadı.....

http://haber.stargazete.com/spor/jap...r/haber-787526
     Alıntı Originally Posted by Kerem_Bay Yazıyı Oku
    Yazık çok yazık

Bir şeyler yapalım birlik olalım çağrıları yaptım kimseden ses çıkmadı.Bu tip işlerde bireysel olarak maalesef netice almak çok zor
    Spk ya yazdım, IMKB ye yazdım, aldığım cevapları da foruma yazdım.

Bir Allahın kulu da demedi ki yahu kardeşim, gel, bizimde paramız yendi, tasarruflarımız, borsaya yatırdığımız alınterimiz tamamen kül oldu, 3-5 daha verelim avukat tutalım,hatta avukata da para vermeyelim, kurtarabildiğimizden pay verelim, savaşalım birlik olalım.

kimse demedi, yazıklar olsun...

Bu devlet, ilgili kurumlar , SPK ne iş yapar ?
    "bildirimlerini yerine getirmedi" diye borsa kotundan çıkarmak ne kadar kolaymış ?

İnternette forumlarda okuyup, kendine kızmaktan başka hiç bir şey yapmayan insanların emeklerinin üzerine oturmak ne kadar kolaymış ? haram yemek ne kadar basitmiş....

Burada yok "haram olsun", yok "senden, evladından çıksın" vs.. gibi bela okumaların hiç bir faydası yok.
     Alıntı Originally Posted by aslan0 Yazıyı Oku
    Spk ve imkb başkan yardımcılarını görevlendirdiler iso 1000 kayıtlı şirketlerin borsada işlem görmesi için, şirketlere adeta kırmızı halı seriyor... Borsaya gelmesi için...UNTAR....
    Hasan ARATTA ise ne astar ne yüz BORSAYA GELMEYE..ama istanbul olimpiyat başkanı olmuş...__untarda aynen NE YÜZLERİ NE ASTARLARI KALMIŞ BORSAYA GELMEYE...ama adalet arayanlar beklemede...AKP adalet partisi ...elbet bir el atacaklar...
    Hasan arata
    sormazmı cumhurbaşkanı
    sormazmı başbakan
    sormazmı buyükşehir başkanı
    ya da sormazmı bakanlardan biri .....

7. Esas

5.5 milyon TL nominal değerli Arat Tekstil hisselerini YTM hisse satacak_
    Sermaye Piyasası Kanunu’nun 83. Maddesine dayanılarak kurulan Yatırımcı Tazmin Merkezi, hesabına geçen sermaye piyasası araçlarının tasfiyesi işlemlerine başlıyor. Kısa adı YTM olarak anılan Yatırımcı Tazmin Merkezi kayden izlenmeye başladığı tarihi izleyen yedinci yılın sonuna kadar teslim edilmediği için hesabına geçen hisse senetlerinin satış ve tasviye işlemlerinin yapılabilmesi maksadıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu’na başvurdu. Hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin, Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu’na yapılan başvuruların toplam büyüklüğü 42.793.318 TL.
    Yatırımcı Tazmin Merkezi, 1.043 milyon TL nominal değerli Anadolu Efes hisselelerini, 556 bin 276 TL nominal değerli Akbank hisselerini, 5.5 milyon TL nominal değerli Arat Tekstil hisselerini, 451 bin 676 TL nominal değerli Aselsan hisselerini, 3.3 milyon TL nominal değerli Boyasan Tekstil hisselerini, 847 bin 193 TL nominal değerli Enka İnşaat hisselerini, 1.7 milyon TL nominal değerli Erdemir hisselerini, 501 bin 988 TL nominal değerli Garanti Bankası hisselerini, 2.3 milyon TL nominal değerli Gentaş hisselerini, 8 milyon TL nominal değerli İş Bankası hisselerini, 678 bin 440 TL nominal değerli Koç Holding hisselerini, 1.5 milyon TL nominal değerli Koniteks hisselerini, 1.3 milyon TL nominal değerli Kütahya Porselen hisselerini, 699 bin 258 TL nominal değerli Petkim hisselerinin, 1.1 milyon TL nominal değerli Uzel Makina hisselerinin, 608 bin 694 TL nominal değerli Yapı Kredi hisselerinin borsada satışa konu edilebilmesi için MKK'ya başvurdu.
    Yatırımcı Tazmin Merkezi tarafından MKK'ya kaydettirilen tüm hisselere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari...aspx?id=292777

Esas

Aradan 10 sene gecmis. Kirmizili kisimlarini unutmayin arkadaslar.

18/10/2008 tarihli yazimi tekrar aktarayim.

Anlamayanlara... Burada patronlar uzun vadeli ve planli olarak calismis...

* Asparagas yabanci ortaklik haberleri
    * Paravan fonlar
    * Sirketin mallarini baska sirkete aktarmalar

Yani akliniza gelecek ne kadar hokkabazlik varsa duzenli olarak yapilip hisseler uzun sure icerisinde kucuk yatirimciya yikilmis...

Hala hak hukuk bilmemneden bahseden insanlarin yazdiklarini sisesi 10 bin dolarlik '78 Chateau D'yquem'lerini yudumlarken siritarak okuyorlardir.
    Offf...

Biraz vaktim vardi da su ne zaman ve nasil borsadan cikarilmis diye bir inceleyim dedim.

Elinde hissesi olanlara...

Gecmis olsun, degeri sifirdir. Bos hicbir umide kapilmayin (cunku burada yapilanlar onceden planlanmis).

Arat'a gelince...

Bu sirketin patronlarini "SEREFIZLER / HIRSIZLAR / YALANCILAR / INSAN MUSVEDDELERI" kismina rahatlikla ekleyebilirsiniz... Asparagas ortalik haberleriyle mal gecirmeler mi diyeyim, paravan fonlar mi diyeyim, sirketin mallarini baska sirkete aktarma mi diyeyim.... Ne kadar pislik varsa hepsi mallari kucuk yatirimciya gecirmek icin planli ve organize olarak yapilmis.

Gecmis olsun.

Sayfa 271/271 İlkİlk ... 171221261269270271

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •