Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 32 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Anlatılmaz yaşanır bir yer KAŞ

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    366

Esas

Derler ki lanetli Gömbe suyundan bir kere içen bir daha kolay kolay bırakamazmış Kaş'ı, ben bol bol içtim size de tavsiye ederim.Sadece su mu ? Tabiki Sumanu'da Madu hanımefendinin o günkü şeçimine göre seçtiği şaraplardan da bol miktarda içmeyi de unutmamak lazım.Kapanış mı gecenin açılışı mı müzik mi yoksa manzara mı,yoksa bir tepsi içilen tekiladaki Olmec ruhu mu beni sarhoş eden kuşkusuz tek mekan Dejavu.Yazılacak paylaşacak çok şey var orada.Bu yaz tek başıma gittim sadece kafamı dinlemekti amacım tuğla kitaplarım,ıssız kayalıklar ve deniz ama baktım yine bir sürü Kaş hayranıyla tanışmışım.Günler nasıl geçti bilemedim.Göçek vardı sırada oraya geçemedim...

Esas

Pek çok yer gördüm sayılır ama Kaş bir türlü göremediğim bir yer. İki sene önce birkaç seçenekden biri olarak ortaya çıktı. Sonra vazgeçildi

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    366

Esas

Deneyin kesinlikle arınırsınız.Tek başınıza bile gitseniz hayat rotasını oraya çevirmiş ve demir atmış tanışacağınız sizi orayı sevdirecek biri mutlaka vardır....

Esas

Mutlaka görmek isterim ama yoğunluklar, elde olmayan sebepler, hep birşeyleri ertelemekle geçiyor ömrümüz

Duhul
    Jan 2006
    İkamet
    TRABZON
    Gönderi
    119

Esas

Türkiye ye en yakın Yunan adası Meis Kaş ın karşısında ..Ve anlamı da Göz imiş..Biz de KAŞ demişiz ..............

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    366

Esas

Allahın mucizesi tepeden gerçekten öyle görünüyor.Paylaşım için teşekkürler...

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    27,443

Esas

Bu yaz Kaş'a gitmek istiyorum, topiği göre göre ........

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    366

Esas

Bekleriz eminim orada sizi bekleyen bir ruh ikizini bulabilirsiniz.Ya da istemediğiniz herşeyden arınır dönersiniz.Hatta kalacağınız yeri bile ruh halinize göre şeçersiniz.Ben bu sene biten bir ilişkinin tortularından arınmak için gittim.Beş tuğla gibi roman onlarca cd dinledim.Adeta bana ait koylarda güneşlendim.Ama yine onlarca insanla tanıştım dertlerimi paylaştım.Esasında dünya koca bir küre sınırlar renkler hep bizim uydurduğumuz şeyler.Mutsuz bir ilişki yüzünüze yansır.Orada bunu saklamk bile zor çünkü bunu okuyabilen çok insan var.Herkesin hikayesini dinleyecek kadar da zaman.
    Ben burada noktalayım yoksa inanın sayfalarca anlatsam bitmez.
    Saygılarımla...

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •