Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 9 - 16 arası.

Konu: İBS mi MATRİKS mi daha iyi.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Alıntı Originally Posted by dorukhan Yazıyı Oku
    üstatlar matriks önermiş, matriks ürün karşılaştırmasında aşağıdaki ürünler var hangisini almak mantıklı ve gereklidir... malum 1 defa alınacak hiç kullanmadığımız için kullananlardan öneri alabilirmiyiz...

Matriks Veri Terminali, Matriks Trader, Java Trader, Web Analiz, MS Downloader
    Derinlikli ekran alacaksanız veri terminali alacaksınız. Trader alım satım programı galiba, paket içinde olup olmadığını bilmiyorum. Web analiz adı üstünde, ms downloader da metastock verilerinin downloadı için.

Alıntı Originally Posted by serdarkus Yazıyı Oku
    Birkaç sene önce sadece anlık veri izlemek için kullandığım, mtvmsnbc de kurulum linki olan bir program vardı. Çok basit ve kullanışlıydı. Adını hatırlamadım şimdi.

Bilen hatırlayan var mı?
    Artık yok mu?
    Var da paralı mı oldu.
    Ne oldu?
    Küçük-diktörtgen şeklinde, her bir sayfaya 10 kadar hisse senedi alan bir programdı değil mi?

IBS in anlık veri izleme ekranıydı, sonra birden kayboldu. Sanırım NTV- IBS arasındaki işbirliği bitti.

Ekranın bir köşesinde kullanışlı bir programdı da..

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas

Alıntı Originally Posted by balaban Yazıyı Oku
    Tartışmasız Matriks
    tartismasiz EUROLINE..platodata

is nedeniyle !!! reuters, unlock , matriks ve euroline kullandim...
    eski isyerimde reuters vardi..euroline a cevirttim...
    su an burada da euroline baglattim.. kullaniyorum...

- Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas Ayrinti Arayana Matriks

Ayrıntı arayan bırı ısenız matrıks sade olsun dıyrosunuz foreks tavsıye ederım

4. Esas

sevgili arkadaşlar topik açıldı, 11 gönderi var ve hepsinde farklı tavsiyeler, sanırım bu programaları hiç kullanmamış kişilere yardımcı olmak adına detaylı olarak yazabilirmisiniz...
    yani karşılaştırmalı olarak, iyi neden iyi...
    internetten araştırmaya çalışıyorum ama konuya hakim olmadığım için kıyaslama yapamıyorum...

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    27,443

Esas

sevgili arkadaşlar topik açıldı, 11 gönderi var ve hepsinde farklı tavsiyeler, sanırım bu programaları hiç kullanmamış kişilere yardımcı olmak adına detaylı olarak yazabilirmisiniz...
    yani karşılaştırmalı olarak, iyi neden iyi...
    internetten araştırmaya çalışıyorum ama konuya hakim olmadığım için kıyaslama yapamıyorum...
    Daha önce açılmış bir topik olacak. O topiği bulması daha yararlı olur.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by balaban Yazıyı Oku
    Daha önce açılmış bir topik olacak. O topiği bulması daha yararlı olur.
    sayın balaban, derinlikli programlar hakkında forumları araştırdım, internetten baktım, çok detaylı bir açıklama bulamadım.
    malum arkadaşlar kendi kullandıkları sistemi kısaca yazmışlar ama bu sistemleri hiç bilmeyen ve yeni almak isteyenler için doyurucu bilgi yok,
    tabi fiyatı en yüksek olan (Matriks Veri Terminali 3 aylık 164 ytl hisse derinlik lisansı ayrıca veriliyor oda aylık 25 ytl+kdv yani 3 aylık ortalama 250 ytl oluyor, Matriks Trader 3 aylık 164 ytl en fazla 5 hisse için derinlik veriyor) var.
    bunlardan matriks trader sadece derinlik isteyenler ve 5 hissenin derinliği yeterli diyenler için normal ama
    hisse derinlik verileri anlık mı, gecikmelimi bu konuda şüpheye düştüm. kullanan arkadaşlar bunu yazabilirse daha iyi olur...

7. Esas

Sevgili arkadaşlarım, 1 nisanda matriks trader aldım ilk gün sorunsuz çalıştı, 2 nisanda hata verdi, tekrar düzeldi, 3 nisanda tekrar hata verdi ve hala hatayı gideremedim. benimki hatalı iken aynı matriks i kullanan arkadaşlarda gayet normal çalışıyordu.

sorun şu: matriksi açtığımda sayfa açılıyor başlık kısımları var ama ekran kısmı düz gri renk ve lütfen bekleyiniz yazıyor bir süre sonra yazı kayboluyor gri ekran bana ben ona bakıyorum.
    sorun sanki benim bilgisayarda bir yerden kaynaklanıyor sanırım ama, çözemedim bilgisayar konusunda çok usta değilim..
    bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum...
    java yı kaldırdım yeniden kurdum... düzelmedi..

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Sevgili arkadaşlarım, 1 nisanda matriks trader aldım ilk gün sorunsuz çalıştı, 2 nisanda hata verdi, tekrar düzeldi, 3 nisanda tekrar hata verdi ve hala hatayı gideremedim. benimki hatalı iken aynı matriks i kullanan arkadaşlarda gayet normal çalışıyordu.

sorun şu: matriksi açtığımda sayfa açılıyor başlık kısımları var ama ekran kısmı düz gri renk ve lütfen bekleyiniz yazıyor bir süre sonra yazı kayboluyor gri ekran bana ben ona bakıyorum.
    sorun sanki benim bilgisayarda bir yerden kaynaklanıyor sanırım ama, çözemedim bilgisayar konusunda çok usta değilim..
    bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum...
    java yı kaldırdım yeniden kurdum... düzelmedi..
    Siz en iyisi programı aldığınız yere bir sorun.. Aynı programı çalıştıran diğer ark.ta sorun yok demişsiniz.. Sizin sisteminizle veya sunucu bağlantısı ile alakalı birşey herhalde; onlar size nelerin yüklü olması gerektiği konusunda yardımcı olur; veya karşınıza çıkan hatanın çözümünü muhtemelen biliyorlardır.

Benzer hatayla karşılaşmadan çözüm üretmek biraz zor oluyorda.. Ekleme/çıkartma yapmadan siz bir sorun.. Belki basit bir çözümü vardır, siz uğraşır durursunuz - sistem yapılandırmasını boş yere değiştiripte kendinize eziyet etmeyin.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •