Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 1 - 8 arası.

Konu: İBS mi MATRİKS mi daha iyi.

Esas İBS mi MATRİKS mi daha iyi.

Sayın forum katılımcıları Derinlikli borsa takibi için İBS yimi yoksa Matriks imi tavsiye edersiniz.İBS de bazı problemlerin yaşandığını forumda okuyorum.
    Yeni abone olmayı düşünüyorum ama karar veremedim .
    Sizlerin yorum ve görüşlerinizi bekliyorum .
    Sevgi ve selamlarımla herşey gönlünüzce olsun.

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    27,443

Esas

Tartışmasız Matriks

Duhul
    Jun 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    332
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by balaban Yazıyı Oku
    Tartışmasız Matriks
    Derinliksizde bence IBS daha iyi ama derinlik olunca genellikle matriks kullanılıyor. Programda genelin kullandığını tercih etmek genelikle iyi sonuç verir. Çünkü denenmiş onaylanmıştır. Bir sorun olduğunda çok fazla kişi şikayet ettiği için daha çabuk çözülür. Programın kullanımı hakkında daha fazla kişi bilgi sahibi olduğu için daha fazla yardım bulabilirsiniz. Daha çok kişi kullandıkça çok farklı ihtiyaçlara uygun hazır ekranlar/modüller mevcut olur.

Tüm bunların dışında programlar artık özelleştirilebilir özellikleri sayesinde farklarını azaltma yoluna gidiyorlar. Sanırım en iyisi deneyip tercih yapmak.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Matriks benim bilgisayara fazla geliyor. Matriks bilgisayarı çok fazla yorduğu için, IBS diyorum ben.

En azından aynı anda başka işler yapabiliyorum(Matrikste denedim ama, 1 gb ram p 4 3.00 ghz de takılmalar başladı. Aynı anda başka program açarken, başka şeylerle çalışırken çok zorluyor. Java ile yazlmış olması benim için ayrı bir dert.)

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    5,933
    Blog Yazıları
    65

Esas

tartışmasız matriks...

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    Onuncu Köy
    Gönderi
    7,869
    Blog Yazıları
    57

Esas

Matriks, excel'e veri aktarımında iyi, ibs, sunumda ve raporlamada daha iyi, görsellikte de ibs daha iyi. Fiyat olarak da, ibs daha iyi. Alışkanlıklar da tercihte etkili oluyor. Tartışmasız, ibs daha iyi Tartışarak da ibs daha iyi

Esas

üstatlar matriks önermiş, matriks ürün karşılaştırmasında aşağıdaki ürünler var hangisini almak mantıklı ve gereklidir... malum 1 defa alınacak hiç kullanmadığımız için kullananlardan öneri alabilirmiyiz...

Matriks Veri Terminali, Matriks Trader, Java Trader, Web Analiz, MS Downloader

8. Esas

Birkaç sene önce sadece anlık veri izlemek için kullandığım, mtvmsnbc de kurulum linki olan bir program vardı. Çok basit ve kullanışlıydı. Adını hatırlamadım şimdi.

Bilen hatırlayan var mı?
    Artık yok mu?
    Var da paralı mı oldu.
    Ne oldu?

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •