Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
Arama sonucu : 79 madde; 73 - 79 arası.

Konu: Siz TERİM in yerinde olsa idiniz?

Esas

yanlız olmadığımı görmekten memnunum.
    Biran önce birinin değilde Türkiye nin ulusal takımına kuvuşmayı diliyorum.
    Yeneriz yeniliriz ama böyle şeylere prim vermeyiz kafasına ulaşacağımız günleri.

Esas

Turnuvanın başından beri eleştirdiğim , Terim ' i bugun final için mücadele edecek Milli takımımızın teknik direktörü olarak kutluyorum.Finale gelirken oyuncularınmı yoksa onun katkısımı daha çok tatışılır ama sonuçta o bu takımın teknik direktörü...

Büyük adam olmak kolay değil adam bütün riskleri aldı ve kazandı.Ve ilklerin adamı olmaya devam ediyor.GS ve Milli takımda hep ilkleri başaran insan olmaya devam ediyor...
    Devam et Terim...

Esas

Ve Terimden günün sözü:

Tam kadro evde oturmaktansa , 14 kişiile burda olmayı tercih ederim.

Esas

Teşekkürler TERİM , turnuvadaki duruşun ,cesaretin ve oyunculara aşıladığın motivasyon için....

Esas

ah birazda kendini beğenmişlik olmayıp, karşısındaki insana saygısı olsa... yahu adama ne soru sorarsam kızmaz acaba diye hareket eden gazeteciler var komik ben bile seyrederken röportajları eyvah bu soru mu sorulur dediğim anda terim'in terslemesi geliyor... kısacası adamın konuşması şahsen beni geriyor... alçakgönüllülük zor bişey değil...

Esas

Alıntı Originally Posted by ArCaS Yazıyı Oku
    ah birazda kendini beğenmişlik olmayıp, karşısındaki insana saygısı olsa... yahu adama ne soru sorarsam kızmaz acaba diye hareket eden gazeteciler var komik ben bile seyrederken röportajları eyvah bu soru mu sorulur dediğim anda terim'in terslemesi geliyor... kısacası adamın konuşması şahsen beni geriyor... alçakgönüllülük zor bişey değil...
    O sertliği aldığın zaman geriye terim adına bişe kalmıyor , onun karizmasıda bundan ileri geliyor.

Esas

Anketlerde %70 çoğunlukla istenmiyorsunuza cevabım şöyle olurdu.
    Biz İtalyada kaç gün kaldık, anket mi vardı. Birde oradaki taraftarlarıma sorsunlar.Ayrıca kupa anketle mi kaldırıldı.Böyle konuşunca kötü kişi oluyoruz.
    Hem şu anketi yapanların ,katılanların kariyeri nedir ki?
    Aanlaşma pürüzleri hallolsun hepsiyle hesaplaşacağız tabii.
    Bizde böyle.

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •