Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 79 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Siz TERİM in yerinde olsa idiniz?

Esas

Terim den Kazım sürprizi : Portekiz maçında defansta sürekli oynattığı Sabri nin yerine , Kazım ı alarak sürpriz yaptı.Terim bu düşüncesi ile savunma değil hücum oynaycağını gösterdi.Sürprizleri seviyor

2. Esas

Allahım bu nasıl kadro ya. Bu kadar ofansif kadro çıkarılırmı. Orta sahada kim basacak, pres yapacak, defansa yardım edecek. Kazımla , Mevlüt yerine orta saha oyuncusu olmalı. Hamiti defansın sagına çekmiş olacak işmi , Ardanın olmadıgı kadroyu düşünemiyorum bile.
    1. volkan
    2.sabri
    3.servet
    4.gökhan
    5.hakan
    6.hamit
    7.emre
    8.arda
    9.Aurelio
    10.tuncay
    11. nihat olmalıydı.

Esas

Alıntı Originally Posted by Kılıçarslan Yazıyı Oku
    Allahım bu nasıl kadro ya. Bu kadar ofansif kadro çıkarılırmı. Orta sahada kim basacak, pres yapacak, defansa yardım edecek. Kazımla , Mevlüt yerine orta saha oyuncusu olmalı. Hamiti defansın sagına çekmiş olacak işmi , Ardanın olmadıgı kadroyu düşünemiyorum bile.
    1. volkan
    2.sabri
    3.servet
    4.gökhan
    5.hakan
    6.hamit
    7.emre
    8.arda
    9.Aurelio
    10.tuncay
    11. nihat olmalıydı.
    Arkdaşım sana bende fazlası ile katılıyorum.Bu kadroda formda Sabri ,Arda ve Emre güngör olmalı idi.3 üde formda oyuncular bu adamlar Galatasaray ı şampiyon yaptılar.Gökhan Zan bencede olmalı ama ben onun hala sakat olduğunu düşünüyorum.Zorlayarak oynuyor.Onun yerine sağlam Emre olmalı ayrıca Servet le çok iii anlaşıyorlar...

Esas

Alıntı Originally Posted by rigobert Yazıyı Oku
    Arkdaşım sana bende fazlası ile katılıyorum.Bu kadroda formda Sabri ,Arda ve Emre güngör olmalı idi.3 üde formda oyuncular bu adamlar Galatasaray ı şampiyon yaptılar.Gökhan Zan bencede olmalı ama ben onun hala sakat olduğunu düşünüyorum.Zorlayarak oynuyor.Onun yerine sağlam Emre olmalı ayrıca Servet le çok iii anlaşıyorlar...
    katılıyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by opeth Yazıyı Oku
    katılıyorum.
    Sabri veya Hamit ten birisi sağ açıkda olmalı bu adamlar çok iiii şut çekiyorlar.Birini defansa koydu , birisinide kulubeye .Ayrıca Hamit te sakat bir oyuncu.Açıklmasında ben sakatım kendimi zorlamam , profesyonelim dedi. Sabri enerji dolu her yere koşuyor , biraz agresif sadece.Bence olmalı idi

Esas

Hadi KAZIm utandır bizi bu akşam.2 kişilik oyna ve utandır bizi... KAZIM KAZIM

Esas

Portekiz kalecisi sakatlandı

Elinden sakatlanan kaleci bu akşamki maçta yok

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (A) Grubu'nda Türkiye'nin bu akşam karşılaşacağı rakibi Portekiz'in kalecisi Quim'in sakatlandığı açıklandı.

Portekiz haber ajansı Lusa'nın Portekiz Futbol Federasyonu'ndan yetkilileri kaynak göstererek verdiği haberde, elinde bir sakatlığı olan Quim'in, bu sabah Cenevre'de hastaneye götürüldüğü ve sakatlığıın ciddi olabileceği ifade edildi.

Haberde, Benfica takımının kalecisi olan Quim'in sakatlığıyla bu akşamki maçta kaleyi Ricardo'nun kaleyi korumasının kesinlik kazandığı belirtildi.

TURNUVAYA VEDA ETTİ

Portekiz Milli Takımı’nın kalecilerinden Quim’in, elindeki sakatlığından dolayı kadrodan çıkartılıp, Avrupa Futbol Şampiyonası başlamadan turnuvaya veda etmek zorunda kaldığı açıklandı.
    Portekiz haber ajansı Lusa’nın verdiği habere göre, Portekiz Milli Takımı doktoru Henrique Jones, "Dünkü son antrenmanda Quim’in sağ elinde travma oluştu ve bunun sonucunda yapılan kontrolde bir kırık tespit edildi. Durumu çok ciddi olmasa da bu şekilde turnuvada yer alamayacağından milli takım kampından ayrılacak" dedi.
    Ricardo’nun yedeği olan kaleci Quim’in yerine yeni bir kalecinin milli takıma çağırılacağı kaydedildi

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    500

Esas

Ben Terim'in yerinde olsam 2. yarıya mutlaka Arda ve Semih'i , Kazım ve Mevlut'un yerine alarak başlarım.İleride top tutmamız gerekiyor.

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •