Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 38 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Euro 2008 - Günün Maçları ve Maç Sonrası Yorumlar

Esas

Günün Maçları

İspanya 4
    Rusya 1

İspanya bileğinin hakkıyla aldı maçı. Sözümüz yok ama Rusya da hemen hemen hiçbirşey oynamadı be abi! Zayıf bir görüntü verdiler. İzlemeye değer bir maçtı. Aklımda kalan sağnak yağmur altında futbolcuların sarfettiği efor oldu.

Esas

Yunanistan 0
    İsveç 2

Tam beklediğimiz gibi sıkıcı bir maç izledik. Yunanistan takım olarak yine defansı iyi yaptı. Ama kabul etmek gerekirki euro 2004 te sağlam defanslarının yanında birde şansları yaver gitmişti.
    İsveç sağlam bir görüntü verdi. Eee ibrahimoviç gibi değerli bir futbolcu kadroda olunca en sıkıcı anlarda bile süpriz gol bekliyordum. Nitekim öyle bir gol attıki "şapka çıkaracaksınız şapkaa" dedirten bir goldü
    Sonuç komşu da bizim gibi 2 farklı skorla yenildi. Sonraki maçlarda yine defansı sağlam tutup gol bulmaya çalışacaklardır. Herşeye rağmen gurubun zorlu takımıdır bence.

Esas

Çek Cumhuriyeti 1
    Portekiz 3

Portekiz çok daha iyi oynadı ve hakkıyla maçı aldı. Ronaldo ve Deco Portekize çok şey katıyor. Nuno Gomes boşuna oynuyor bence. Ben beğenmiyorum eskisi kadar. Sonuçta hakeden kazandı ve Türkiye mize şans doğdu. Dilediğimiz bir sonuçtu. Bugün isviçreyi yenersek şansımız artar.

İnşallah bu maçtan 3 puan alırız..

Esas

İsviçre 1
    Türkiye 2

İlk yarı herkesin gördüğü gibi su topu maçı oynadık. Futbolcularımızın uzmanlık alanına girmediği için bocaladık. İkinci yarı kendimize geldik ve futbolumuzu ortaya koyduk. Ardayıda Semihide ayrı yere koymadan hepsini tek tek tebrik ediyorum. Fatih Terim kadro ile bu kadar oynaması eleştiriliyor. Geçen maçtaki kadro ile 2-0 yenildik, bırakında biraz değişiklik olsun.

Sonuç : Yüzümüzü güldüren milli takımımızı tebrik ediyoruz. Maç sonrası isviçre taraftarlarının yüzündeki şok ifadeleri görülmeye değerdi.

Esas

Hırvatistan 2
    Almanya 1

Dişediş bir mücadele oldu. Şu takım şu takımdan üstündü diyemem. Zevkli bir mücadele izledik. Hırvatistan bu guruptan 1. çıkar artık Almanya ile birlikte çıkabilirler. Avusturya ve Polonya bu iki takımdan iyi değil. Maçta aklımda kalan hırvatistan teknik direktörü (slavan biliç sanırım) sevinci idi

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Süper oynadı Hırvatlar.
    Avusturya bir sürpriz yapsa bari şu burnu kalkık Almanlara.

Esas

Polonya 1
    Avusturya 1

Hırvatistan çıkmayı garantiledi. Almanya Avusturyayı gelecek maç dağıtır. Avusturya o kadar beceriksiz oynadıki anlatamam. Yüzde yüz, teke tek kaldıkları abartısız 10 tane pozisyonu kalecinin üstüne yada dışarı vurdular. Polonya zayıf bir takım. Almanya ile Hırvatistan guruptan çıkmayı garantilemiştir. Maçta aklımda kalan, avusturyanın üst üste onlarca yüzde yüz pozisyonu harcadıktan sonra yediği gol'e kafasını (ah ülen ah) diye sallayan avusturya teknik direktörü.

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Erenköy
    Gönderi
    3,994
    Blog Yazıları
    1

Esas

Çekleri elersek hırvatları da elermiyiz acaba

Benim favorim Hollanda bu kupada

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon