Arama sonucu : 5 madde; 1 - 5 arası.

Konu: Yeni Ekibe Bakalım

Esas Yeni Ekibe Bakalım

İşin sonu belli.O halde yeni ekip gerekli.
    Okyanus ötesinden işaret gelmezse belki forumcuların görüşlerini de dikkate alan olur...F utbol hepimiz için önemli değilmi?
    Benim görüşüm
    Lucesku veya Ziko .İkiside bizi tanıyan sevilen sayılan tevazuya ulaşmış olgun kişiler.
    EKİP Rıdvan,Aykut,Bülent

Esas

Saçmalamışm bu topikle.
    Baksanıza federasyon başkanı Fenerle anlaşmış olsa bilmezmiyiz diyor.Yani kaptırmayızın başka ifadesi.
    Sizi bilmem ama bana müsaade.

Esas

Saçmaladık ama o kadarda değil.Baksanıza Sabah haberi .Lucesku ismi geçiyormış.
    Kim olursa olsun.
    Çevreme bakıyorum Milli takım bizim takımımız olmaktan çıktı Terim taraftarlarının takımı oldu.Bir o kadarda taraftarı olmadığına göre?
    Bakarsınız gider ve takımımızın etrafında kenetleniriz.

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    34182
    Gönderi
    2,239

Esas

Alıntı Originally Posted by cengaver Yazıyı Oku
    Baksanıza Sabah haberi .Lucesku ismi geçiyormış.
    .

Bak bu isme bende destek verebilirim, sonuçta daha yolun başındayız.......

Esas

Alternatifsizlik var mı yaratılıyor mu.
    Futbolun içinden geldik grubu kurmuş tezgahı,kimseyi dükkana sokmuyor.
    Bakın kendini yerden yere atmakla ünlü üç beş seyyar teknik direktör bütün küme düşme hattını dolaşıyorlar.Yok mu başkası sokmazlar içeriye.
    Terim heyetine bakıyorum derbi maçlarında dizilmişler trübüne başka yerlerde maç yokmu ogün neden oraları izlemezsiniz.Kim gidecek ta oralara üstelik yurt dışı da değil
    Terim alternatifim yok istediğmi yaparım torbadan tavşan çıkarma kompleksimi de tatmin ederim diyor açıkca.Baksanıza daha oturup kalkmasını bilmeyen Batuhan milli takımda.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •