Sayfa 1/513 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4103 madde; 1 - 8 arası.

Konu: EGYO - EGS gmyo

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas EGYO - EGS gmyo

Gözaltı pazarındaki hisse.

Forum yönetim tarafından da gözaltında tutulacaktır.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Ferit ve Hasan1965 adlı üyelere verilen hizmet süresiz olarak kesilmiştir.

3. Thumbs down

Alıntı Originally Posted by Red Kit Yazıyı Oku
    Gözaltı pazarındaki hisse.

Forum yönetim tarafından da gözaltında tutulacaktır.

Tebrikler... doğru olanı yaptınız
    Hasan1965 için pek değil ama Ferittin adındaki şahsa inanan(varsa tabiki) acırım

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,588

Esas

Alıntı Originally Posted by Red Kit Yazıyı Oku
    Ferit ve Hasan1965 adlı üyelere verilen hizmet süresiz olarak kesilmiştir.
    Hasan1965 adlı üye ceza almamalıydı diye düşünüyorum,kanımca bu arkadaş uyarı görevini yapıyordu

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Verilen hizmetin kesilmesini tartışmıyoruz arkadaşlar. İyi yaptın ya da kötü yaptın demenize gerek yok. Beğeniyorsanız forum sizin, beğenmiyorsanız girmezsiniz olur biter.

Esas

GYO'LARA YENİ MODEL
    SERMAYE Piyasası Kurulu (SPK), ABD’de başlayan ve ardından da tüm dünya piyasalarını etkileyen global krizden ders çıkararak, Türkiye’deki mortgage sistemi ile ilgili radikal düzenlemeler hazırladı.

SPK tarafından hazırlanan ve gayrimenkul yatırım ortaklarının yapılarında önemli değişiklikler getiren düzenlemeyle, gayrimenkul yatırım ortaklıklarında güvenilirliğin artırılması amaçlanıyor.

Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları’nda (GYO) yapılacak düzenleme ile bu alanda faaliyet gösteren ve gösterecek şirketlerin ‘gerekli tecrübe ve mali güce’ sahip olması getiriliyor. Yeni sistemde, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketlerinde, ‘Lider Hissedar’ modeli öngörülüyor. Bu modelde, ortaklıklarda bir lider hissedar çoğunluk hisseye sahip olacak. Söz konusu hissedar, kamuoyunun yakından tanıdığı, gerekli mali güce ve tecrübeye sahip kişiden oluşacak. Lider hissedarda aranacak şartlar, banka hakim ortaklarında aranan şartlarla aynı olacak. Yine aynı düzenleme ile lider hissedarın, şirketteki hissesini iki yıl süresince devredememesi ile ilgili hüküm de yer alıyor. Bu düzenleme ile gayrimenkul şirketlerinin aynı zamanda kurumsallaşarak, güçlü bir yapıya kavuşması ve krizlerden etkilenmemesi amaçlanıyor.

Esas

Bu hissedeki yatırımcı arkadaşlar inşallah en kısa zamanda olumlu gelişmeler olur. Gerçekten gözaltı pazarı büyük riskler taşıyor. Lütfen yatırım kararı alırken önce uzun ve ciddi bir araştırma yapın ismimi cismimi burda yazıyorum diyenlere inanmayın. Kim kiminle kalkıpta elindeki elmayı paylaşır. Kendinizin yapmayacağı birşeyi hayatta yüzünü bile görmediğiniz birinden nasıl yapmasını beklersiniz. Forum yönetimine teşekkür ederim ve kendi adıma yazdıklarım konusunda daha dikkatli olacağıma ve kişilerle tartışma yerine bu tip olayları en kısa sürede forum yönetimine bildirmenin faydası olacağını düşünüyorum.

Exclamation minik taraflı yazıyorsun

Alıntı Originally Posted by minik2008 Yazıyı Oku
    Hasan1965 adlı üye ceza almamalıydı diye düşünüyorum,kanımca bu arkadaş uyarı görevini yapıyordu
    Adam ne kadar tutarsız yazıyordu hiç mi okumadın mesajlarını ??

Sayfa 1/513 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •