Sayfa 513/513 İlkİlk ... 13413463503511512513
Arama sonucu : 4103 madde; 4,097 - 4,103 arası.

Konu: EGYO - EGS gmyo

Esas

Tc kimlik no gerekmiyor mu?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Esas

sadece sistemin hoş geldin mesajı görünüyor ne yapmam gerek hemşerim

3. Esas

iyi geceler tüm egyodaslarıma sevgi ve saygılar dilerim s.a dostlar
    yeni haberleri es es kardeş telf öğrenmiş bulundum. çok sevindim mutlu oldum hala egyo ailesi bir ve beraber olarak yürüyor ayak sesleri beni buraya tekrar dönmemi sağladı hersey iyi olacak gözüküyor.fakat agır işliyor . yinede bir ümit yeşererek büyüyor..
    herzaman dedim babalar isterse hersey kılıfına uydurulup zamanı gelince ortaya oyunu koyarlar.fakat bu egyo çok yavaş bilinçli uzatıldı.sonu hayır olur inşallah....hepinizi selamlar sağlıkta mutlu huzurlu günler görmek üzere mevladan niyaz ederim cümlemize...sevgi ve saygıyla görüşmek üzere iyi geceler...

Esas

Merhaba arkadaşlar sizleri böyle birlik görmek çok sevindirici herzaman böyle olmak umuduyla arkadaşlar bu işi yapabilirsek bizler yapacağız. Bu işte asıl başı çeken YILDIRIM abi ve HASAN bey sevgilerimi saygılarımı bildiriyorum. Bugün görüşmeme istinaden çevrenizde ne kadar EGYO hissesi olan insan varsa herkesi bilgilendirelim ve
    16 Mart tarihindeki genel kurul toplantısına olabildiğince insanla gidelim çok güzel olur. Saygılarımla...

5. Esas

egyodaşlarım söylemiş olduğum gibi genel kurulumuz maalesef olmadı ikinci genel kurulumuz 16 mart günü o ğünde ben ve sizlerin oyları ile genel kurulumuz olacaktır buda bizleri,n katılımı ile gerçekleşecek vekalet veya katılımlarınızla.

bu ğün beni notereden alom ile arayan egyodaşlarıma şükranlarımı sunarım sağ olun var olun birimiz hepimiz egyodaşlarım saygılar iyi hafta sonları.

6. Esas

Tarih : ..................................
    Konu : EGS Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin Genel Kurul ve Olağanüstü Genel Kurul Toplantılarında Şirketimizin Temsili

Sahibi bulunduğum nominal 1000 TL'den ...............TL değerdeki ............... adet paya ilişkin olarak EGS Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi'nin 16.03.2017 tarihinde saat 14.00'de ve saat 16.00'da Büyükdere Caddesi No:121 Ercan Han A.Blok Kat: 6 Esentepe -İstanbul adresindeki şirket merkezinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantılarında ve bu toplantıların devamı niteliğinde yapılacak olan Genel Kurul toplantılarında beni temsil etmeye ve gündemdeki maddelerin karara bağlanması için tam yetki ile oy kullanmaya 38150079980 T.C. Kimlik numaralı Yıldırım ÜNALMIŞ'ı temsilci olarak tayin ettim.

Hasan Turan veya Yıldırım Ünalmış olarak noterden tastikli yapılacak.Adresim 1735 sokak No:76 Daire:4 Aksoy,Karşıyaka,İzmir.Telefon 05326137861

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    TÜRKİYE
    Gönderi
    8,856
    Blog Yazıları
    3

Esas

Kolay gelsin.
    Çıkmamış candan umut kesilmez.
    Benim umudum bittiydi.