Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021
Arama sonucu : 162 madde; 161 - 162 arası.

Konu: Hangi Tahvil - Bono

1. Esas

Alıntı Originally Posted by artemea Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba
    Hani derlerya paranmı var derdin var benim ve ailemin uykularını kaçıran yakın zamanda miras yoluyla intikal edecek 650 bin gibi bir miktar para için risk taşımayan banka faizleri çok düşük diye düşünüyorum yatırım için yardım istiyorum bu yatırmın risk taşımaması gerekiyor burası oldukça önemli yardım lütfen
    Devletin odedigi tl faizinin ustundeki her faiz orani risk primini ifade etmektedir. Dolayisi ile bankalarin odedigi faizin ustudeki oranlar her halukarda piyasa tarafindan daha riskli bulunan yatirim olacaktir. Risk istemiyorsaniz yuksek faiz arayisiniz olmamali. 9.67 oranla 2 yillik gosterge tahvili alabilirsiniz bankalarin o tutara verecegi yaklasik 9.4 orani begenmiyorsaniz ama tahvil vade sonuna kadar elde tutmayacaksaniz anapara kaybi ihtimalini icerir.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    balıkesir
    Gönderi
    18

Esas

Sayın parayorum cevabınızı çok önce gördüm fakat farklı öneriler gelir hepsine birden teşekkür ederim diye bekledim ARKADAŞLAR KONU GÜNCELDİR gelecek öneriler ailenin onayına sunulacaktır ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •