Sayfa 414/514 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464 ... SonSon
Arama sonucu : 4112 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    703

Esas

Alıntı Originally Posted by tkaragoz Yazıyı Oku
    hisseyi 10 binde 1 yapmaları lazım en azından ayda 30.000 lira komisyon bırakıyorsanız.
    bence birden çok kurumu arayın.

vob'da 100 binde 8 ödeyen vardı forumda.
    sanırım onlardan biride ben oluyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by mgdv2001 Yazıyı Oku
    sanırım onlardan biride ben oluyorum
    Sanırım sizi okumuş olabilirim.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

A1 CAPİTAL e bu gün uğradım bende SUADİYE ŞUBESİ
    Vob kontrat komisyonlarını sordum 100 Kontrat için 300 Tl komisyon alıyoruz dedi Onbinde 3 ortalama
    Bana çok yüksek geldi anlamadım A1 Capital ile çalışan arkadaşlar Kontrat başına ortalama ne kadar komisyon ödüyorsunuz
    Ben Yatırım finansman ile çalışıyorum ve ortalama 1 Tl ödüyorum kontrat başına Teb sitesindede 1 Tl yazıyor
    yani 100 Kontrata 100 Tl. bu A1 in komisyonlarında bir hatamı var yoksa benimi kandırmaya çalıştılar ??
    Saygılar
    Sn. A1 Capital ile görüşebilirsiniz. Kurumu temsilen size cevap verebilecektir.
    Vob işlemim olmadığı için yorum yapamıyorum. Hissede uygun şartlar sağladıklarını söyleyebilirim benim için.

4. Esas

Sayın mgdv2001

Size verdikleri oran, sizinle yapılan görüşme neticesi hacim/verimliliğe göre belirlenmiştir. Lehinize olmadığını düşünüyorsanız bunu Suadiye şube yetkilisiyle görüşmelisiniz.A1 Capital komisyon oranları kişiye özeldir.,karşılıklı anlaşma ile belirlenir. Kandırmaya çalışmak ya da kandırılmak gibi tabirler hoş olmamış. Şartlar ya sizin için uygundur, ya da değildir.Belirtilen rakamlar A1 Capital komisyon oranı olarak baz alınamaz.

Saygılarımızla

A1 CAPİTAL e bu gün uğradım bende SUADİYE ŞUBESİ
    Vob kontrat komisyonlarını sordum 100 Kontrat için 300 Tl komisyon alıyoruz dedi Onbinde 3 ortalama
    Bana çok yüksek geldi anlamadım A1 Capital ile çalışan arkadaşlar Kontrat başına ortalama ne kadar komisyon ödüyorsunuz
    Ben Yatırım finansman ile çalışıyorum ve ortalama 1 Tl ödüyorum kontrat başına Teb sitesindede 1 Tl yazıyor
    yani 100 Kontrata 100 Tl. bu A1 in komisyonlarında bir hatamı var yoksa benimi kandırmaya çalıştılar ??
    Saygılar

5. Esas

Alıntı Originally Posted by A1 Capital Yazıyı Oku
    Sayın mgdv2001

Size verdikleri oran, sizinle yapılan görüşme neticesi hacim/verimliliğe göre belirlenmiştir. Lehinize olmadığını düşünüyorsanız bunu Suadiye şube yetkilisiyle görüşmelisiniz.A1 Capital komisyon oranları kişiye özeldir.,karşılıklı anlaşma ile belirlenir. Kandırmaya çalışmak ya da kandırılmak gibi tabirler hoş olmamış. Şartlar ya sizin için uygundur, ya da değildir.Belirtilen rakamlar A1 Capital komisyon oranı olarak baz alınamaz.

Saygılarımızla

Aşağıdaki linkte belirtildiği gibi kandırmaya çalışmak :Kanmasını sağlamak, inandırmak, ikna etmek anlamlarına gelmektedir.
    http://www.nedirnedemek.com/kand%C4%...B1rma-ne-demek

6. Esas

aracı kurumumda binde 1 komisyon alıyorlar.bunun yanında hesap işletim ücretymiş mkk ücretymiş vs... çeşitli başlıklar altında ücret alınmamaktadır.sadece işlem başına komisyon alıyorlar benden.
    belli bir işlem hacmim yoktur.ara sıra nadiren işlem yaparım....

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Alıntı Originally Posted by pencere77 Yazıyı Oku
    Aşağıdaki linkte belirtildiği gibi kandırmaya çalışmak :Kanmasını sağlamak, inandırmak, ikna etmek anlamlarına gelmektedir.
    http://www.nedirnedemek.com/kand%C4%...B1rma-ne-demek
    O linkte ne yazdığı ile oluşan durumda ne olduğu aynı mıdır?

O zaman bende A1 Capitali yada çalıştığım diğer kurumları inandırarak kandırdım.

Çok net ifadelerle durum anlatılmış neden başka bir mana yüklemeye çalıştınız anlamadım. Kişiye özel oranlar vardır ve bu oranlar KARŞILIKLI ANLAŞMA ile belirlenmektedir denmiş ki bu işin doğru uygulanışı bu şekildedir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,614
    Blog Yazıları
    7

Esas

Alıntı Originally Posted by thebaboli Yazıyı Oku
    O linkte ne yazdığı ile oluşan durumda ne olduğu aynı mıdır?

O zaman bende A1 Capitali yada çalıştığım diğer kurumları inandırarak kandırdım.

Çok net ifadelerle durum anlatılmış neden başka bir mana yüklemeye çalıştınız anlamadım. Kişiye özel oranlar vardır ve bu oranlar KARŞILIKLI ANLAŞMA ile belirlenmektedir denmiş ki bu işin doğru uygulanışı bu şekildedir.
    Arkadaşın biri günde 1000-1500 TL komisyon verdiğini yazmıştı.

Bense ortalama ayda 1-2 işlem ancak yaparım. Al-satla işim olmaz. Derinlikli fiyat izlemem, arada bir cep tlf dan şu anki fiyata bakarım sadece.

Şimdi bu arkadaşla benim komisyon oranım aynı olsun dersek bu olmaz. Aracı kurumlar da hayır kurumu değil nihayetinde, değil mi ?

Sayfa 414/514 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •