Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 31 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Portfoy Yonetimi Programi

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Su an maalesef olumlu bir gelisme yok. Hissenet ailesinden herhangi bir prof program ismi de duymadik..

Arrow

Alıntı Originally Posted by CheckMate
    Portfoyumuzdeki hisse alim satimlarini, kar/zarari, kisilere ait hesaplari (hisse alim satim) ayri ayri takip edebilecegimiz vesaire... icerikli bir program ariyorum. Program tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Bu program ne ölçüde işinize yarar,bilmiyorum.Bir bakın isterseniz..

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Bizimkiler cok daha guzelini yapmislar ustelik cok ucuz, sitede anlatilanlara gore de bu is icin mukemmel bir program gibi duruyor.
    Hollanda ikamet olunca gazete bayiisine gidip -abi ver bakalim oradan bir adet paraliz 2 diyemedik lakin email ile bilgi istedim bakalim, ne diyecekler..

Sayin devadam, tesekkur ederim.

Saygilarimla,
    Son düzenleme : CheckMate; 28-10-2004 saat: 10:04.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Fezada
    Gönderi
    1,648

Esas

Soru ve cevaplarını buraya yapıştırırsan sevinirim..
    Ancak sanırım senet bazlı bir şeyden bahsettiğini okumadım.. Sanırım bizim işimize yaramayacak..

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Internetten indirmek uzere bir adres sormustum. Neyse ki kendim de buldum. Kargo ile gondereceklermis vazgectim. Sonradan ogrendim ki IMKB senet olayini desteklemiyormus. Dedigin gibi isimize yaramadi.. Kismetse ileri surumlerinde programi gelistirirler ise cok guzel olacak.
    Bugun Quicken 2005 Premier Home & Business adli bir program buldum. Update, register, yabanci dil, imkb destegi (hisse kapanis update) mumkun olup olmadigini bilmeyisim ve biraz da programin kompleks olusu sebebi ile bundan da olumsuz anlamda nasibimizi aldik.
    Arayislara devam..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    New York
    Gönderi
    424

Esas

ben quicken kullaniyorum ama imkb destegi maalesef yok
    fakat diger banka ve yatirim hesaplariyla ilgili bilgiyi kendisi otomatik guncelliyor, bence bayagi hos bir program
    onun disinda birde microsoft un money programi var

ben trdeki yatirimlari paragaranti.com dan onun disindaki herseyi quicken dan takip ediyorum
    ozellikle alim satimlarda vergi optimizasyonu vs. yapmasi onemli bir +

Esas

ben excel kullanıyorum, fiyatları elle girmek gerekiyo, ama onun dışında son derece memnunum...

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Excelde bir hazirlik icindeyim. Bir seyede baslayinca su da olsun, su niye olmasin seklinde baya bir kasarim genellikle.. O yuzden uzun suruyor.. Bitirince talebe gore gerekirse yayinlariz da burada.. Fiyatlari elle girme sorununu da kismetse halletmeye calisacagim

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •