Sayfa 1/104 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 828 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Dövizde de düşüş kaçınılmaz...

Esas Dövizde de düşüş kaçınılmaz...

El mi yaman bey mi yaman, cümle aleme gösterme topiğidir

Esas

Düşüş kaçınılmaz çünkü, bu ülkedeki yatırımlar borsa dahil, yüksek bir iskonto içeriyor, bu mutlaka satın alınmak istenecektir, düşüş kaçınılmaz çünkü, bu ülkedeki reel faiz hala çok yüksek, yine cazibe yaratacaktır....

Esas

Dövizde yükseliş topiğine şakayla karışık "DEYYUSUN 1.70 ÜSTÜNDE KATLİ VACİPTİR" demiştim, güzel bir dengelenme oldu...

Esas

Elbette hedge fonlar 1.20 -1.30 lardan tl ye geçerek 45-50.000 endekslerden senet almış, bugün 25.000 endekse kusuyor, dönüyor 1.70 ten dolarını alıyor, rezil olup, defolup gidiyor..

adeta nasıl para kaybedilir i bütün herkese gösteriyor.

alın size yabancı fon..alın size devasa zarar..kırın artık putlarınızı eyy yatırımcılar

bırakın yabancı alıyor, yabancı satıyor muhabbetini artık, sizden bizden esasında hiçbir farkları yok..

bu arada döviz dalgalanmaya devam edecek, 1.80 leri de pekala görebilirz ama yine de buralar bile bana göre yüksek..

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    tarabya
    Gönderi
    7,411

Esas

Dusus kesinlikle kacinilmaz... Seytan surekli durtuyor dolarla kredi alll alll die...

Ama is durumu cukurda... Borsa desen guzel darbe yedik... Ev durumlari da karisik... Eh beyinde bi yere kadar... Hepsine yetisemem diyor...

kıtır Guest

Esas

sn oldwolf,
    bu saydıklarınız normal mantık kurallarında geçerli... diğer (ters) topicte usulünce bugün öğleden sonra bahsettiğimiz nedenlerden dolayı galiba düşüşü bir süre unutmanız gerekecek...

Esas

İnşallah düşecek

Esas

Alıntı Originally Posted by kıtır Yazıyı Oku
    sn oldwolf,
    bu saydıklarınız normal mantık kurallarında geçerli... diğer (ters) topicte usulünce bugün öğleden sonra bahsettiğimiz nedenlerden dolayı galiba düşüşü bir süre unutmanız gerekecek...
    piyasa zaman zaman kriz geçirir, ama normal zamanlarda "mantık" hakimdir, ben de ona güveniyorum ya zaten : Rasyonalite..

bir süre döviz dalgalı ve yüksek olabilir ama düşüş kaçınılmaz..

Sayfa 1/104 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •