Sayfa 3/82 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 652 madde; 17 - 24 arası.

Konu: IBS Real Trade Programi

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Ana menu nerededir bilmiyorum ama vurguladiginiz uc hisseyi asagida ifade ettigim sekilde kabul etti. IBS programin son versiyonuna sahip olup olmadiginiz sonuca belki etki edebilir.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by CheckMate
    Ana menu nerededir bilmiyorum ama vurguladiginiz uc hisseyi asagida ifade ettigim sekilde kabul etti. IBS programin son versiyonuna sahip olup olmadiginiz sonuca belki etki edebilir.
    F 2 ye 2 kere üst üste basınca çıkan ÇOKLU SEÇİM ekle çıkar menüsünde yok

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas bir soru!..

Dun itibari ile IBS, otomatik olarak yeni versiyonunu yukledi. IBS NET 3.3 oldu. Su an hic bir data alamiyorum. Neden acep ? Araci Kuruma mail attim bakalim, bekliyorum. Belki buradan daha erken bir ses cikabilir dedim..

Esas

Sayın CheckMate, Avrupada iseniz merak ettiğimden soruyorum, bir çanak anten taktırıp Turksat izleme şansınız var mı ?

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Sayin Objektif, Evet, canak anten taktirarak Turksat kanallari izlenebiliniyor. Asagidaki linkte hangi kanallar oldugunu gorulebilirsiniz.

http://www.lyngsat.com/turk42.html

Lakin benim ev musait degilmis. Bu yuzden ben maalesef taktiramiyorum.

Esas

Hm. Eğer taktırabilse idiniz Matriks gibi programları izleme şansınız olabilecekti.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Sn. Objektif, dun aldigim yeni bir bilgiye (IBS sirketi) gore IBS PRO ile internet uzerinden veri alabilmek mumkunmus.. Derinlik+ Anlik Metastock analizime kismetse 2005 de geciyorum. 1 aylik abonelik ile IBS PRO programina merhaba deme firsatim olacak
    Isler buyudukce, taslar oturdukca canak anten olayina bir cozum bulmam gerekiyor elbette. Zira internetimin Turkiye bacagina pek guvenmiyorum lakin baslangic icin su an ki cozum ideal benim icin.
    saygilar,

Esas IBS Stock&Live Programında Sorun

Arkadaşlar Ntvmsnbc'den indirdiğim IBS Stock&Live programını çalıştıramıyorum. İşyerinde bilgisayarlar yenilendi, fakat yine aynı yazılım programını kullanmamıza (Windows 2000 P) rağmen, bilgisayar yenilendiğinden beri yeniden indirdiğim IBS programını çalıştıramıyorum.

Ekran açıldığı ve sağ üst köşede yeşil ışık daima yandığı halde hisse isimleri ve veri akışı, haber akışı çalışmıyor.

Sanırım sorun programın içerisinde yer alan "DAT" uzantılı dosyaların bilgisayar tarafından tanınmamasından kaynaklanıyor. Normalde bu dosyaların indirildiğinde "microsoft medya player" simgesinde görünmesi gerekirken, açılmayan, bilgisayar tarafından desteklenmeyen dosya görüntüsü ile yüklenmesinin soruna neden olduğu kanaatindeyim, fakat sorunu çözemedim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Sayfa 3/82 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •