Sayfa 1/82 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 652 madde; 1 - 8 arası.

Konu: IBS Real Trade Programi

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas IBS Real Trade Programi

Degerli arkadaslar,

En sonunda yeni bir araci kurum araciligi ile bende IBS programina kavustum.
    Kavustum kavusmasinda nedense datalar cok yavas gelmekte.
    Eski araci kuruma ait online veri izleme programi ile ayni anda test ediyorum ve goruyorum ki IBS geride kaliyor.
    Buraya program data ayarlarimi alayim, bilen arkadaslar bir el atarsa cok makbule gececek..
    Demosunu da seyrettim. Help dosyalari ile de hasir nesir oldum lakin sizin memnun oldugunuz data ayar rakamlarini bir de denemek istiyorum.

Yer : Hollanda
    Baglanti : Kablo Internet

Ne umuyorduk ne bulduk, hey allahim yaw....anlamadan dinlemeden arastirmadan kizmayayim diyorum ama elde degil bu tersliklerden...
    (basimi salliyorum)

Ilgili grafik.....
    Attached Images Attached Images

Esas

Sayin CheckMate,

Bu datalar standard. Ustunde (istatiksel data'nin) CALISMA MODU diye bir secenek olmasi lazim. Nedir?

Bu RealTrade Net mi RealTrade Pro mu?

Senelerdir kullaniyorum yurt disindan. Cok memnun oldugumu soyleyebilirim.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Sayin 666, IBS kuskusuz guzel program fakat benden kaynaklanan biseyler var onu tespit etmeye calisiyorum.

Bende ki RealTrade Net versiyon 2.
    Istatistiksel data tam olarak nerede ?

Esas

İstatistik yenileme aralığını 1 işlem yapın. Zaman aşımını da 5 sn ayarlayın.
    Hızlanacaktır.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Sayin Kahin Ustad,

Az once servis ile gorustum. Merkezden ayarlarda degisiklik yapmislar. Sizin verdiginiz bilgiler ile birlikte cok guzel oldu..

Cok makbule gecti, tesekkur ederim.

Saygilarimla,

Esas

Rica ederim; Güle güle kullanın,
    Programı ben de uzun zamandır kullanıyorum. Çok memnunum..

Esas

Alıntı Originally Posted by CheckMate
    Bende ki RealTrade Net versiyon 2.
    Istatistiksel data tam olarak nerede ?
    Yerini tam olarak soylemistim ama Pro versiyonu icin gecerli herhalde sizdeki Net olduguna gore.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    tokyo
    Gönderi
    586

Esas

Evet bendeki IBS programinda derinlik gorulemiyor. Sanirim onun icin anten vesaire lazim..

peki; IBS real trade full (prof degil+derinlik yok) programinda grafikleri 5 dakika seklinde online izleme durumumuz var mi ? Bir kac deneme yaptim ve gordum ki boyle bir imkan mumkun degil. Gecmis datalari cesitli periodlarda gormek mumkun fakat benim kastettigim durumu sanirim anlatabilmisimdir. Seans icinde ilgili hisseyi 5 dakika ara ile ya da TIK periodunda izlemek istiyorum.
    Ustadlar cevap verebilirse sevinirim..

Bu topikten cevap alamazsak servisine ya da ilgili araci kuruma bir email hazirlamayi dusunuyorum..

saygi ile,

Sayfa 1/82 1231151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •